adidas NMD City Sock: czym różni się wersja Wool i czy nadaje się na zimę?

Skarpeta z Boostem kotra wełniana skarpeta z Boostem.


Winter Wool Pack wjechał. Mimo, że adidas w informacjach prasowych, gdzie NMD City Sock prezentował z modelem SEEULATER, pokazał model ten z wgrzanymi taśmami w cholewkę, ostatecznie but ten pojawił się bez nich. Dla mnie to i nawet lepiej. Czym ten wełniany model różni się od pierwszego wydania? Różnic jest kilka, aczkolwiek nie jest to długa lista.

Pierwszą bijącą po oczach jest kolor. Wełniaki są całkowicie czarne. Ten pierwszy model wyszedł czarno-biały, gdzie białe elementy miały fluorescencyjne właściowiści. Wełniaki ich nie mają. Wełniany primeknit za to z bliska wygląda trochę jak sweter. Chodzi o te wystające włoski. Ponadto podeszwa dolna w pierwszym modelu jest biała, w drugich czarna.Kolejną różnicą jest zgrzewana grafika po wewnętrznej stronie cholewki. W pierwszych CS jest to duża grafika idąca pod skosem. W Winter Wool jest znacznie mniejsza i hmm.. wyprostowana?Czy w takim razie można w butach tych chodzić w zimę? Biegać po śniegu?
A w skarpetach chodzisz po śniegu? NMD CS to taka skarpeta właśnie. Pod względem podeszwy nic się nie zmieniło. Wełniany Primeknit może i sprawi, że w chłodniejsze dni października będzie Ci cieplej niż w zwykłych CS, ale to bardziej dlatego, że w tych pierwszych będzie bardzo zimno. W internecie pojawiły się jakieś zajawki świadczące o wydaniu CS z GORE-TEX więc może wtedy coś.Z drugiej strony są i tacy co w Roshe One chodzą całą zimę i też żyją. Więc odpowiedź na pytanie czy jest to but na zimę zależy od tego jak Ty zimę "przechodzisz".

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza