Wszędzie te buty: Yeezy 350 V2 / Sneakerness Warsaw / Street Supply

Sobota 24.09.2016 - Ogólnopolski dzień buta.Prawde mówiąc liczyłem na to, że w dniu wczorajszym uda mi się napisać słów parę o tym jakże "buciarskim dniu". Jednak stanie na głowie na szczycie budynku i skręcanie biurka pochłonęły mnie wczoraj za bardzo. 

Udało mi się na szybko posadzić wczoraj rano relację z Sneakerness na exxist.pl:

http://www.exxist.pl/sneakerness-warsaw-najwieksze-butowe-swieto-nami-relacja/

Poza tym niewiele się zmieniło w przypadku tej edycji i zeszłorocznej, o której też trochę rok temu się naprodukowałem:

http://www.zulukuki.com/2015/09/przejdz-sie-w-moich-butach-relacja-z.html

No może poza tym, że trwało to jeden dzień i w odróżnieniu do poprzedniego roku za wiele osób nie czekało na otwarcie. Może i by czekali, gdyby nie fakt, że w tym samym czasie pod CL20 odbywało się in-store raffle na buty adidas Yeezy 350 V2. Ponad 700 osób na liście chętnych zrobiło swoje.Gdy przeczytano ostatni, szesnasty numer wszyscy ci, którym pary dla siebie nie udało się powinąć i większość tych, którym udało się, ruszyli na Sneakerness. Jedni by może zakupić coś innego, skoro 9 stówek w porfelu aż prosiło się o wydanie. Inni by wydane przed chwilą 9 stówek zamienić na kilka więcej.Co tu ukrywać, większość osób pod CL20 koczowała z biznesowym nastawieniem. Gdybym wieczorem nie zobaczył tych butów na nogach u Marudy, to pewnie gdyby raffle zakończyło się dla mnie szczęśliwie, sam myślałbym co bym zjadł za kasę z Yeezy. Ale na nogach te kapcie wyglądają całkiem zacnie i fajnie, że ktoś tam jednak był by kupić je dla siebie.

Sam Sneakerness spoko bardzo. Zdecydowanie bardziej ze wzgędu na to, że można było spotkać sporo fajnych osób, które przyjechały z różnych tego kraju zakątków (pozdro Szczepan!).W bardziej kameralnym gronie, aczkolwiek nie całkowicie zamkniętym dobrze spędzić czas można było wieczorem w Street Supply. Ponowne otwarcie tego jakże dobrze znanego sklepu ubrane zostało w nowy koncept, lokację i identyfikacje. Trochę takie stare-nowe Street Supply. 
W trakcie wydarzenia same znajome twarze, dobre dźwięki, 3 customy NMD by OESU i drukowanie koszulek na miejscu. Fajnie, że do takiej akcji ponowno zaangażowano Kamila, który na co dzień swój biznes prowadzi w Gdyni pod nazwą KADOK. 
I tak sobie rozmyślam, że tu premiera buta, tam wydarzenie butowe, a na koniec sklep z butami, a tak naprawdę nigdzie produkt sam w sobie najważniejszy nie był. Pierwszy temat to czysty biznes (no chyba, że ktoś imprezował czekając dni kilka pod sklepem). Pozostałe dwa to przede wszystkim ludzie i fajna energia.


.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza