Nasz custom butów adidas NMD chyba się spodobał.

Zulu Kuki x Backyard Cartel x Kuba Feldzensztajn.O kolekcji z Backyard Cartel już wiecie wiele. Pokazaliśmy ją wraz z 502 w taki sposób:

http://www.zulukuki.com/2016/08/zaprojektowaem-kolekcje-z-backyard.html

I jeszcze ja trochę inaczej:

http://www.zulukuki.com/2016/09/zdjecia-kolekcji-backyard-cartel-x-zulu.html


Kolejnym elementem, który jest wart słów więcej niż 3, są specjalnie przygotowane pod ten projekt customy butów adidas NMD. Wybór był oczywisty. Obecnie nie ma innego modelu buta, który tak częstko eksploatuje, pokonując miejską przestrzeń z boostem pod stopą. Zależało mi, by projekt zawierał jak najwięcej elementów charakterystycznych dla naszej kolekcji.
Początkowo zawietał on jeszcze jeden element, z którego ostatecznie zreyzgnowaliśmy. Finalnie jednak skończyło się jak na obrazku powyżej. Kamuflaż, pomarańcz i gumka ze stoperem zamiast sznurowadeł. Projekt to jedno. Do zrealizowania potrzebny jest ktoś, kto się na tym zna i wykona taki projekt perfekcyjnie. Taką osobą jest Kuba Feldzensztajn. Możecie go kojarzyć po wcześniejszych projektach, które dla mnie wykonał:

http://www.zulukuki.com/2016/05/moj-czowiek-maluje-buty.html

Tym razem także stanął na wysokości zadania. 
A patrząc po tym co dzieje się na Instagramie, można przyznać że nie tylko nam "twórcom" projektu przypadł on do gustu. Poniżej kilka miejsc, w których nasze NMD wylądowały. Było tego więcej, ale zgubiłem. Tak czy inaczej radość ogromna!

.zulu kuki0 komentarze:

Publikowanie komentarza