Nasz custom adidas NMD x Alpha Industries był chyba dobrym pomysłem.

No chyba tak.
Tego się nie spodziewałem. Fakt, że projekt może cieszyć symatyków takich projektów, był brany pod uwagę, ale aż tak... damn! Cieszę się bardzo, że finalna wersja mojego projektu, w którego powstawanie zaangażowani byli moi wspaniali ludzie w osobie Justyny Gogolok i Kuby Feldzensztajna, przekroczyła granice tego naszego pięknego kraju. Chociaż i tu lokalnie mogłem liczyć na wsparcie ze strony newonce.net i The Illest. Dzięki!


Cieszy też fakt, że jeden z 3 największych globalnych portali poświęconych tematyce streetwearu umieścił nasz projekt na okładce swojego artykułu. I tak wchodząc na Highsnobiety w pierwszym górnym pasku artykułów wita Ciebie codziennie zdjęcie autorstwa Damiana Denisa.
Na drugim z największych to ludzie wybierają nasz projekt jako warty uwagi. 


Ale to co jest najważniejsze to to, że marka Alpha Industries, której produkt był inspiracją do powstania tego projektu, także podzieliła się efektami naszej pracy.

No i cała reszta instagramowych społeczności. Jest moc! A moc taka jeszcze więcej mocy daje. Tak to działa. Już w piątek 30.09 w trakcie imprezy Boiler Room x adidas Originals odbędzie się wystawa customów, które wraz z Kubą Feldzensztajnem oraz pomocą Justyny, przygotowaliśmy. adidas NMD x Alpha Industires to dopiero początek.

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza