Limitowana kolekcja 1991international merch tylko w CL20!

Orange is the new black.
Od momentu, gdy pomarańczowe bluzy 1991international pokazały się na ich pop-up w grudniu 2015, przez moje OOTD (link) na początku 2016 roku, trzeba było chwilę poczekać. A mogę Wam zdradzić, że posiadali je jeszcze wcześniej. Dziś dostępna jest nie tylko bluza, a cały set topów: bluza, longsleeve i t-shirt. W dodatku podany w klimacie, o którym ostatnio Wam pisałem:

http://www.zulukuki.com/2016/08/najnowsze-grafiki-1991international-i.html

IMAGINARY DEATHMETAL TOUR MERCH ruszył! Grafiki wykonane przez Szpajdela trafiły na produkty.  

To nie press info mordeczko. Sobotni poranek poza nabyciem Vans x WTAPS (link), spędziłem siedząc sobie wygodnie pod ścianą w pomieszczeniu, przyglądając się jak Łukasz Ziętek robi zdjęcia pod 1991. W międzyczasie odwiedziłem CL20 mieszczący się nieopodal, gdzie te same produkty znalazły już swoje miejsce na wieszakach. Dużo bieli i trochę czerni pomieszczenia przebite przez soczystą pomarańcz. Zajebisty kontrast.
1991 international IMAGINARY DEATHMETAL TOUR MERCH w pomarańczowej odsłonie do nabycia jest tylko w tym miejscu. Nie muszę chyba wspominać, że to wariant mocno limitowany? Mimo, że w sobotę żadne info o dostępności się nie pojawiło, kilka godzin po mojej pierwszej wizycie, gdy kolejny raz zawitałem do sklepu by nabyć Y-3 Qasa, w tym samym czasie, sprzedawcy wystawiali paragony za zakupy innym klientom, pakując pomarańczowe produkty w białe, papierowe torby. Poniżej zdjęcia by Łukasz Ziętek.

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza