A gdybym Ci powiedział, że zaprojektowałem adidas NMD po swojemu?

To co byś na to powiedział?Pierwsze projekty buta NMD według mojej koncepcji mogliście zobaczyć w wirtualnej opcji, któregoś tam czerwca:

http://www.zulukuki.com/2016/06/3-kolaboracje-adidas-nmd-by-zulu-kuki.html


Chwilę po tym podjęliśmy rozmowy i konkretne działania, by poza wirtualną wizualizacją moich pomysłów, móc je zmaterializować. Zaczęliśmy od delikatnej zapowiedzi w formie customów NMD dedykowanych mojej kolekcji z Backyard Cartel (link). W tym samym czasie Kuba Feldzensztajn, który nie jedne moje buty pomalował jak trzeba, pracował nad kolejnymi realizacjami moich projektów. Dokładnie tak.
A teraz przejdźmy do konkretów. Oto moja oficjalna zapowiedź. Nazywa się adidas NMD x Alpha Industries custom. Tak, to nadal custom, ale wierzę że przyjdzie taki czas, gdy moje projekty będą szerzej dostępne. HEHE. Buty te inspirowane kultową kurtką MA-1 są moją wizją, a zarazem zapowiedzią całej galerii customów NMD.


Wystawa odbędzie się w trakcie imprezy adidas Originals x Boiler Room "PAST EMPOWERS FUTURE", na której poza galerią będzie można uczestniczyć w koncertach takich artystów jak Pezet, Sokół, Rasmentalism czy PRO8L3M. Więcej na temat wydarzenia i tego jak można się na nie dostać na stronie:

https://boilerroom.tv/pastempowersfuture/

Zdjęcia: Damian Denis

Widzimy się 30.09!

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza