Zaprojektowałem kolekcję z Backyard Cartel.

Bo czemu by nie?
W końcu jest ten moment, kiedy mogę Ci o tym opowiedzieć. Dawno już chciałem, no ale sam wiesz. Nie ma co robić zapowiedzi zapowiedzi zapowiedzi, bo gdyby coś po drodze się nie udało, było by smutno i w ogóle. A tak to powodów do smutku nie ma ani trochę.

Z ludźmi stojącymi za marką Backyard Cartel znamy się nie od wczoraj. Szanuję ich bardzo za wiedzę i za podejście do marki. Możliwość pracy z brandem, który się lubi i chętnie nosi to coś niesamowitego. Takie lekkie "dreams come true". No dobra, wcale nie takie lekkie. I tak też się wydarzyło teraz. Nadszedł czas by zaprezentować Wam kolekcję, którą zaprojektowałem dla Backyard Cartel. 
Kolekcja nie ma nazwy. Jest to po prostu Backyard Cartel x Zulu Kuki. Jeśli chodzi o asortyment to zależało nam na tym, by wprowadzić trochę nie tyle co innowacji, ale mniej popularnych (ale równie dobrych) rozwiązań. Dlatego w kolekcji znalazło się miejsce na dwa projekty, które prezentowałem Wam wcześniej: zulu pants (link) i nomad shirt (link).Oba projekty cieszyły się sporym zainteresowaniem, dlatego teraz jest ten moment kiedy można to mieć. Można też mieć pozostałe trzy. Pierwszym z nich jest bluza z kapturem. Militarny klimat kolekcji chyba raczej nie jest zaskoczeniem, ani dla fanów marki, ani dla Was tu zaglądających. Bluza została wykonana tak by występujący na niej kamuflaż złamał trochę symetrię. Stąd jeden rękaw, nie dwa. Dodatkowo kaptur regulowany jest nie na sznurki, a takie samo rozwiązanie, jakie jest w zulu pants. Poza tym zrobiliśmy także podwójną kieszeń przednią. Jedna z nich jest zapinana na zamek. 


Czwartym produktem jest koszulka. Tutaj postawiliśmy na pocket tee, a sam motyw kamuflażu dla złamiania wszelkich przyjętych zasad, nadrukowaliśmy pod, a nie na kieszeni. 


Ostatnim produktem zamykającym kolekcję są drugie spodnie. Także z możliwością regulacji nogawki. Druga para jest czarna, a regulacja odbywa się za pomocą wodoodpornych zamków błyskawicznych. Dzięki temu dostajemy ciekawe spodnie, które są luźniejsze w górnej części, a dosyć dobrze dopasowane u dołu nogawek.

Do każdego produktu dorzucany jest jeszcze taki oto worek właśnie.I tak to zrobiliśmy właśnie. 5 produktów w mocno limitowanym nakładzie, którą po naszemu łączą estetykę moją i Backyard Cartel. Cieszę się, że możemy się tym z Wami podzielić.
Zdjęcia do lookbooka stworzyliśmy razem z Michałem502. Bo z kim innym?! Poza nim i BYC w projekt zaangażowany był także Kuba Feldzensztajn, który na potrzeby lookbooka stworzył niepowtarzalny custom butów adidas NMD. Coś niesamowitego! Oraz DacArt.Guru który pomógł mi w realizacji mojej wizji wideo-lookbooka, malując za moimi plecami motyw przewodni kolekcji, czyli kamuflaż. Specjalne podziękowania należą się także galeri LAYUP za wsparcie i udostępnienie przestrzeni. Mega!A produkty od tego momentu właśnie znajdziesz w dwóch miejscach:
www.backyardcartel.com
oraz
www.bludshop.com

Ilość produktów limitowana. Zajawka nieograniczona.

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza