Dziewczyna z obrazka w świecie graffiti: Natalia Madej x Riam

Takie momenty lubię najbardziej.


Trochę czasu minęło od ostatniej publikacji "Dziewczyny z obrazka". Dla przypomnienia, jest to seria w której Natalia Madej ubiera swoje rysunki w wyselekcjonowae przeze mnie stylizacje. Sympatycznie jest. Lecz tym razem to zupełnie inny projekt. 


Pewnego razu rozmawiając sobie z Natalią wpadłem na pomysł, żeby zrobić to inaczej. Zapytałem, czy byłoby dla niej ok narysować coś co byłobyły 1/2 projektu, a za drugą jeżeli mi się uda, odpowiedzialny byłby Riam. Kto choć trochę interesuje się tematem graffiti w Polsce ten ksywkę tą zna bardzo dobrze. Trudno nie znać. Natalia także dobrze wiedziała o kogo chodzi. Jak się później okazało Riam także od jakiegoś czasu śledził poczynania Natalii. I o takie projekty właśnie chodzi. Mi o to chodzi.


Ważniejsze dla mnie niż aktywny udział i podpis pod projektem jest to, by takowe w ogóle powstawały. Dlatego tam gdzie mnie nie ma, staram się grać 17 skrzypce, pomagając doprowadzić to do końca. W przypadku Natalii i Riamone tak właśnie było. Zarówno jedno i drugie darzę ogromnym szacunkiem za to co robią i jak fajnymi ludźmi są. Wyszedłem więc z inicjatywą i zająłem się koordynacją, bo wiedziałem, że takie projekty muszą wychodzić. Po prostu muszą!


Poniżej przedstawiam Wam dwie prace w ich wykonaniu. Pierwszym etapem pracy, było narysowanie postaci przez Natalię. Następnie Riam nawiązując do kolorystyki ubrań bohaterki, charakterystyczną dla swojego stylu pracę. Oto efekty.

Jaram się bardzo efektem! A jestem przekonany, że to dopiero początek czegoś fajnego.
Jeżeli chciałbyś aktywnie śledzić losy Natalii Madej oraz Riamone, ich instagramowe konta z pewnością Ci w tym pomogą:

www.instagram.com/nataliamadej
www.instagram.com/one.riam

.zulu kuki


0 komentarze:

Publikowanie komentarza