Bonebreakowa prezentacja butów Puma x Sneakerness Paris robi robotę.

Że jaka?!Dobra, zacznijmy w skrócie o tym co tu inni piszą najwięcej. Puma i Sneakerness Paris w ramach zbliżającego się eventu w tym mieście właśnie, stworzyli dwie limitowane wersje modelu Blaze of Glory Sock. Świetny model BoG w nowoczesnej formie skarpety, ubrany w mocno militarne CW oraz drugie, nawiązujące do barw flagi Francji. W jakimś stopniu podobno jest to oddanie hołdu ofiarom tragedii z 2015 roku. W to nie wnikam. Mimo fajności buta nie napisałbym ani słowa o nim, gdyby nie fakt tego co posłużyło za motyw przewodni prezentacji projektu. Street dance. A dokładnie bonebreak/flexing. Niesamowite zjawisko, którym jak wielu zauważy interesuję się nie od dziś. Jak nie kojarzysz przejrzyj galerię na Insta, czy cokolwiek. 

Niestety tych danych strony o charakterze modowym nie podają, ale prawdopodobnie zdjęcia wykonał największy kot wśród fotografów zajmujących się tańcem, czyli @littleshao. Tak samo nie piszą o tym, kto wystąpił na zdjęciach. A powinni. Głównym bohaterem jest Babou Flex.

Buty w limitowanym nakładzie 100 par będą dostępne 10 i 11 września, w trakcie paryskiej edycji Sneakerness. A jeśli chcesz załapać się na to wydarzenie w Polsce, koniecznie odpal link poniżej.

(link poniżej)

.zulu kuki
0 komentarze:

Publikowanie komentarza