6 akcesoriów, których brakuje w ofercie Supreme.

Kto z Was jest bez hajsu, niech pierwszy rzuci cegłą. Supreme oczywiście.Oferta jakże kultowej marki Supreme na sezon jesień/zima 2016 pewnie zszokowała wielu. Szczególnie w temacie akcesoriów (link). Niby co sezon jesteśmy gotowi na kolejną głupotkę i mimo to zostajemy zaskoczeni. Pula głupich rzeczy powoli maleje. Pozwoliłem sobie stworzyć propozycję 6 kolejnych akcesoriów, które mogłyby wzbogacić ofertę marki i narobić jeszcze więcej jakże niezbędnego hałasu. 

.zulu kuki


1. Kielnia murarska


Jeżeli powód nabycia cegły Supreme jest bardziej konstruktywny niż wybicie szyby w sklepie, kielnia ta z pewnością Ci się przyda. Może przy jej pomocy uda Ci się zbudować swój własny sklep, w którym oddasz się pasji resellera i będziesz gonił rzeczy Supreme za 3 razy więcej.

2. Chlebak

Śniadanie to podstawa. Jeżeli czwartki zaczynasz przed dropem o 12 to z pewnością nie po to by jeść czerstwy chleb. Zjedz świeży, wyciągnięty prosto z chlebaka. 

3. Pióra wycieraczek Supreme x Bosch


Prawdziwy klasyk ulicy. Ile to razy zdarzało się, że ktoś na parkingu próbował opchnąć świeżutkie wycieraczki wskazując, że Twoje rysują już szybę. Nie ma co się długo zastanawiać. O Golfa III dbać trzeba. 


4. Obrus


Gdybyś jednak z cegieł Supreme postanowił zbudować dom, a nie sklep to stół w jadalni będzie Ci niezbędny. Najlepszy kupisz w opcji Ikea x Yeezy. Okrywając go klasyczną czerwono-białą kratą sprawisz, że nie tylko się nie zniszczy tak szybko, a będzie też najbardziej stylowym stołem jaki streetwear ten widział. 
5. Klucz do kół


Kolejny klasyk ulicy. Czasem służy też do wymiany kół w samochodzie. Ten od Supreme powstał z myślą o tych, którzy nie załapali się na łom, a mają jakieś sprawy do załatwienia na mieście.

6. Wkłady do Instax Mini (10 szt.)


To nie prawda, że cyfra zabiła prawdziwe, analogowe zdjęcia. Supreme we współpracy z Fujifilm ma dla Ciebie zestaw 10 wkładów do Instaxa Mini. Tak to ten mały plastikowy aparat, który częściej jest fotografowany i wrzucany na Instagram, niż służy do robienia zdjęć. Dzięki wkładom Supreme będziesz mógł zrobić 10 stylowych zdjęć, które po chwili wyjdą w fizycznej formie z Twojego aparatu. Poza brandingiem na dolnej części wkładu, nie różnią się one niczym od zwykłych wkładów Fujifilm. Ale Ty potrzebujesz własnie tych!

0 komentarze:

Publikowanie komentarza