Zaprojektuj własną koszulkę z Veteranem! [konkurs]

Mocna akcja i dobre wyzwanie.Nie zawsze trafia się taka okazja, by o tak wymyślić sobie projekt koszulki, którą ktoś za nas wyprodukuje i ulokuje w swoim sklepie. I to nie byle jakim sklepie! Z taką inicjatywą wyszedł warszawski sklep Veteran Shop&Gallery. W tym celu zorganizowany został konkurs, w którym masz szansę zaprezentować swoje wizje i pomysły w ten jakże niecodzienny sposób. Wygranego wybierze jury, w składzie Lis Kula, M-City, Michał Michalski (newonce.net), Jakub Detko i... ja. Tak jest. Będę miał przyjemność uczestniczyć w tym projekcie, szukając wspólnie z innymi projektu, który zostawie zrealizowany. Tak więc liczę, że trafię na Twoją pracę i będzie tak dobra, że będę mógł pogratulować Ci wygranej, a następnie zakupić Twój projekt i nosić z dumą.


Poniżej szczegółowe informacje:

Zawsze marzyłeś, żeby samodzielnie zaprojektować koszulkę, która zostanie wprowadzona do sprzedaży? Zajmujesz się grafiką i interesujesz się streetwearem? Znasz obecnie panujące trendy oraz historię mody ulicznej? Mamy dla Ciebie wyjątkowy konkurs, który sprawi, że marzenia o wprowadzeniu do produkcji Twojego autorskiego projektu staną się faktem!
Zasady naszej akcji są bardzo proste - czekamy aż uwolnisz swoją wyobraźnię, przelejesz swój pomysł na ilustrację i wyślesz go nam. Od prac konkursowych oczekujemy przede wszystkim kreatywności, osadzenia w kontekście dzisiejszego oraz klasycznego streetwearu oraz wartości artystycznej. Wszystkie zgłoszenia zostaną ocenione przez jury, w którego skład wchodzą osobistości związane zarówno z modą uliczną, jaki i street artem. Pełny skład komisji to: Zulu Kuki, Lis Kula, M-City, Michał Michalski (Newonce.net) oraz Jakub Detko (Veteran Shop&Gallery).
Na tym etapie nie stawiamy żadnych skomplikowanych technicznych wymagań, liczymy, że pokażesz na co Cię stać. Ewentualne zmiany w trakcie produkcji będziemy konsultować z Tobą na bieżąco w celu jak najlepszego efektu końcowego. Nie stawiamy Ci żadnych wymagań odnośnie metody wykonania projektu. W swoim zgłoszeniu zamieść dowolny plik graficzny lub skan ilustracji z nazwą pliku zawierającą imię i nazwisko oraz informacje o rozdzielczości, według wzoru: imie_nazwisko_300. Swój projekt wyślij na adres konkurs@vtrn.pl w temacie maila wpisując: „Zgłoszenie do konkursu T-shirt canvas”+imię i nazwisko autora. W treści wiadomości zawrzyj:
- imię i nazwisko autora
- numer telefonu i adres
- subiektywna interpretacja pracy (max. 300 słów)
- oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb związanych z Konkursem na zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).
Masz czas do 1 sierpnia włącznie- pamiętaj, że o zgłoszeniu decyduje data wysłania maila. Następnie Twoja pracy trafi do jury, które ogłosi wyniki obrad 5 sierpnia. Zwycięzca zostanie poinformowany drogą mailową, a jego praca zostanie opublikowana na fanpage'u Veteran Shop&Gallery oraz kanałach komunikacji sklepu oraz partnerów konkursu. Oczywiście wygrywa praca, która zbierze najwięcej głosów sędziów.
Na koniec zostawiliśmy najważniejszą informację: na laureata konkursu, oprócz chwały oraz satysfakcji, czeka 20% zysku pochodzącego ze sprzedanych koszulek wyprodukowanych przez Veteran Shop&Gallery i udostępnionych do sprzedaży jako specjalny quickstrike w naszym sklepie.

Regulamin konkursu znajdziesz na stronie Veterana:
Regulamin

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza