#OOTD - Airport

Fly high!


Powróciwszy do Polski zostaję na lotnisku. To tu właśnie zrelizowaliśmy nowe OOTD wraz z Michałem502. Szybka akcja i bardzo prosta stylizacja. 


Zacznijmy od akcesoriów tym razem. Wybór padł na plecak Kanken. Tak dobrze było mi w Szwecji, że postawiłem na produkt pochodzący stamdąd właśnie. Jest prosty i hmm... czarny. Mi to wystarcza. Okulary to nowy wzór marki Komono


Spodnie to wersja v2 mojego projektu zulu pants (link). Rozwiązanie praktyczne i miłe dla oka. Jeśli chodzi o buty to jest to nowa wersja modelu EQT. Ubrany w dynamiczną bryłę zachował swoje znaki szczególne, przenosząc klasyk lat 90tych w zupełnie nowy wymiar. Mimo, że cholewka buta nie jest z Primeknit, a podeszwa to nie Boost, to but ten naprawdę robi wrażenie i co najważniejsze, jest wygodny.Ostatni element to koszulka. Zarówno produkt ten jak i cała ostatnia kolekcja Intruza to wysokie loty. Przód koszulki z nietypowym szyciem i dużym printem na całe plecy oraz metką umieszczoną centralnie pod nim. Smaczki, które sprawiają, że produkt ten jest czymś ciekawym.

Zdjęcia: Michał502

Outfit:

okulary - Komono - link
tee - Intruz - link
spodnie - zulu pants - link
buty - adidas - link
plecak - Fjallraven - link

.zulu kuki


0 komentarze:

Publikowanie komentarza