Kolejny dzień i kolejne adidas NMD mym projektom bliskie.

Mówią na to "Pitch Black". A mi się wydaje, że pomarańczowego tu brak. HA!
Ile można o tych NMD pisać? Sam już kolki dostaję, no ale co ja poradzę? Robią robotę. I tak nagle pisze do mnie Kuba. Tak ten Kuba (link). I mówi, że adidas wypuszcza NMD podobne do mojego projektu 1991international, gdyby nie brak pomarańczowych klocków. O tym projekcie mówił:
Jego słowa mają mocne uzasadnienie w tym, że rozmawialiśmy sobie trochę o moich projektach jakiś czas temu i uznaliśmy, że najlepszą opcją do zrobienia takiego customu były by NMD "Oreo" ze względu na ciekawy pattern, który po pokryciu szarą farbą dałby zajebisty efekt.


I tak sobie myślę "Damnnn! Ale zbieg okoliczności!". Wczoraj BAPE (link), dzisiaj to. Co prawda projekt Pitch Black, który zaprezentował adidas to mocnny limit w ilości zaledwie 500 sztuk, które otrzymają nieliczni tego świata. W dodatku będzie to podane w zestawie z akcesoriami takich marek jak: Porter, (multee)project, SIGG, i wielu innych, zapakowanych w walizkę Rimowa Topas Multiwheel 45L. 100 takich zestawów można będzie wygrać w specjalnym conteście adidasa na Snapchacie. Więcej o konkursie Ci nie powiem, bo niechęc do tej aplikacji wymusza na mnie ignorancję tematem. 


Sam projekt zajebisty. Dużo rzeczy dorzucili. Lecz fajniej by było mieć tę jedną parę 1991. I dorzucić ewentualnie jeden t-shirt marki. Raz prany, stan igła. 

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza