4 pary butów, które Bleffess nosi najczęściej.

Następny proszę.
Wyjazd mój spowodował, że całkowicie zapomniałem iż na emailu znajdują się rotacje, które wlecieć powinny. Także w ramach nadrobienia prezentuję Wam kolejne 4 pary butów. Tym razem te, które wybrał Paweł

.zulu kuki


•  •  •  •  •

Cześć, w ramach krótkiego przedstawienia: Jestem Paweł (@bleffess), nie tak dawno stuknęło mi 20 lat, studiuję w Lublinie produkcję medialną, a butami interesuję się tak od około trzech lat. Jestem entuzjastą butów z łyżwą, co widać w moim top4. To, co uwielbiam w butach, to ich historia – właśnie dzięki chęci jej zgłębienia zacząłem interesować się sneakersami. To, co podoba mi się w polskim sneakergame to: chęć pomocy innym oraz ogólnie rozumiane dzielenie się zajawką z innymi. Ta akcja jest właśnie doskonałym przykładem jej szerzenia, za co big up Kuki!1.       Nike Air Jordan 1 Retro Bred
Według mnie jedna z najlepszych kolorystyk jedynek, i wiem, że w tej opinii nie jestem osamotniony. Moja parka pochodzi z 2001 roku, co czyni ją najstarszą parą w mojej (jeszcze) malutkiej kolekcji. Próbowałem ją sprzedać, choć mam do niej pewny sentyment. Na szczęście nie udało mi się to do tej pory, i gdy zobaczyłem akcję top4, uświadomiłem sobie, że musi zostać u mnie, bo zdecydowanie należy do tego top4. Jakość skóry, która została użyta do ich produkcji, jest według mnie genialna. Są miękkie oraz dosyć lekkie, ale niestety ich przewiewność pozostawia wiele do życzenia, co mnie ani innych raczej nie powinno dziwić.


2.       Nike Blazer High Vintage
W mojej opinii to po prostu klasyczny, dość wygodny trampek. Ciekawy jest język w stylu vintage, choć nie każdemu się on podoba. Dość wygodne, trochę bardziej przewiewne od jedynek. Lubię zakładać je w sumie do wszystkiego i uważam, że do tego się nadają. Jest to reedycja z 2013 roku, o którą trzeba czasem zadbać – jak to o zamsz. Wyrwane jako steal za okazyjną cenę – 20PLN – pani w sklepie stwierdziła, że widoczna jest gąbka, co świadczy o uszkodzeniu buta, więc opuści cenę. Lubię takie okazje.


3.       Nike Air Max 1 Safari Pack Voltage Yellow
Uwielbiam jedynki. Tym razem mam na myśli AM1. Podobają mi się 90tki i 95tki, ale jednak  to AM1 jest moim ulubionym modelem z linii Air Max. Kojarzy mi się z klasyką i wygodą. Tinker Hatfield, bez wątpienia, zrobił dobrą robotę tworząc tego buta. I o ile ta kolorystyka nie wygląda klasycznie, to jest moim top1 of AM1, a przynajmniej jeśli chodzi o mój zbiór. Gdy je zamawiałem, nie byłem przekonany w 100%, czy mi się podobają, ale postanowiłem się przekonać do nich. Na żywo wręcz oniemiałem – okazały się świetne i od razu weszły do mojego top4. Kolorystyka ta pochodzi z Safari Pack’u z 2009 roku, w której skład wchodziły jeszcze trzy inne.


 4.       Nike Flyknit Lunar1+ Sport Turquoise
Przez długi czas nie przekonywały mnie, jeśli chodzi o wygląd, buty z flyknitu. Po pewnym czasie postanowiłem się jednak przekonać i kupić sobie buta z tego materiału. Założenia były proste – to miał być lekki, przewiewny but na lato. Kupiłem, otworzyłem paczkę, założyłem i byłem pozytywnie zaskoczony. Wygodny but na lunarowej podeszwie, z przewiewnym materiałem. Sztosik na lato. 

0 komentarze:

Publikowanie komentarza