INTRUZ ujawnia swoje nowe oblicze - WE INTERRUPT THIS PROGRAMME_

Klimat jest!Już wczoraj trąbiliśmy o tym na exxist.pl (link). Dziś postanowiłem zostawić kilka zdań tutaj. Niewiele jest polskich marek, które sobą reprezentują coś. Intruz niewątpliwie znajduje się w tej elitarnej niszy brandów, które robią swoje dobrze. O rebrandingu marki dowiedziałem się kilka miesięcy temu i czułem, że jest na co czekać. 30 maja dowiedzieli się już wszyscy.


Musieliśmy poczekać jeszcze chwilę, by za logotypem który zaprojektował OSOM, pojawiła się pierwsza kolekcja prezentująca wizję nowego Intruza. No i jest. Całość mocno osadzona w trzech dominujących kolorach: biały, czarny i pomarańczowy. Lecz nowe logo i zabawa nim na produktach to nie jedyna zmiana. Co mnie jara najbardziej, to kwestia detali i dodatków. Ciekawe umiejscowienie metek, dodatkowe taśmy przy zamkach. Wszystko jest na maksa dopieszczone.

Syte te projekty bez wątpienia. Dodatkowo pojawienie się pomarańczowego koloru jest dobrym ruchem. Szczególnie teraz. Obserwując to co się dzieje, czuję że w sezonie jesień/zima będziemy srać na pomarańczowo. Ale nie ważne, wróćmy do Intruza. Cała nowa kolekcja to łącznie 22 produkty. Lookbook stworzony do zaprezentowania nowej kolekcji także robi wrażenie. Za zdjęcia odpowiedzialny jest Paweł Dziurzyński. 

Ciekawi mnie jak "nowy" Intruz się przyjmnie. To co jest fajne w tym wszystkim, to to że mimo mocnych zmian, marka nie straciła swojego niepowtarzalnego, surowego i brutalnego klimatu. Jaram się bardzo i czekam już na kolejną kolekcję. Zostawiam Was z linkiem do sklepu i lookbookiem.

http://www.intruz.com/pl/ss16

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza