4 pary butów, które Sebastian Pieklarz nosi najczęściej.

Sympatyczne 4.


Oto kolejny sympatyczny zestaw, który znalazłem na emailu. Podesłał go Sebastian. Zapraszam Was zatem do sprawdzenia tych 4 fajnych par i opisu, który przybliży nam każdą z nich.

.zulu kuki

•  •  •  •  •

Cześć. Kicksami zacząłem interesować sie jakieś pare lat temu. W swoje kolekcji stawiam na różnorodność. Nie znajdzie u mnie dwóch par tego samego modelu. Lubię modele nie uzinkowe, wyróżniające sie w tłumie Roshe i Fluxow. Moja kolekcja to obecnie około 20 par. Chociaż liczba ta często sie zmienia. Za buty staram sie nie przepłacać i tej zasady trzymam sie od początku. Dlatego tez dość regularnie przeglądam portale aukcyjne w celu wyłapania jak najlepszej oferty. 
Moje obecne top 4 to: 


Adidas Ultra Boost OG - Wygoda, wygoda, wygoda. Ostatnim czasem chyba najczęściej noszona para przez mnie. Niesamowita wygoda, świetny wygląd. Zdecydowanie moje ulubiona para.


Nike Flyknit Racer Chlorine Blue - Idealny but na lato. Mega przewiewny i do tego bardzo lekki a przy tym świetnie wyglądają.


Nike Air Max TN+ Black - Te buty można kochać lub nienawidzić. Ja je uwielbiam. Czarna kolorystka pasuje do wszystkiego. Świetnie sprawdzają się przy gorszej pogodzie.


Puma Disc Blaze Burgundy - Kosmiczna technologia jak to kiedyś usłyszałem na temat wiązania Disc. Na pewno jest to coś mniej spotykanego na nogach. Buty przykuwają uwagę szczególnie w tej kolorystyce, dlatego też bardzo je lubię.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza