4 pary butów, które Philip nosi najczęściej

Philip to dobry zawodnik.


To zupełnie inna rotacja niż te, które mogłeś zobaczyć tu wcześniej. Nie ma miejsca tu dla buta sportowego. Philip, który jest moim dzisiejszym gościem, podobnie jak Brodha napisał email ze swoją propozycją. Wybór był tak oryginalny, że nie miałem nad czym się zastanawiać. Sprawdź kim jest Philip i to w czym pokonuje miasto najczęściej.

.zulu kuki

•  •  •  •  •

Cześć,
jestem Philip i mieszkam w Gdańsku. Prowadzę projekt muzyczny Freedom For Bob (https://soundcloud.com/freedomforbob) i mam sporą zajawkę na streetwear, ale z troszeczke innym podejściem. Oto 4 pary butów, które noszę najczęściej i z największa przyjemnością! Stwierdzilem, ze nie będę czyścił moich butów by pokazywały jak dobrze mi służą.


1. Vans Syndicate x Defcon Sk8-Hi Notchback
Gdy ukazały się pierwsze zdjęcia tej kolaboracji, pomyślałem sobie ze muszą być w mojej kolekcji. Wkręciłem się w Vansy w 2007 roku, ale tego jeszcze nie widziałem! Rzep na języku, wcięcie na ścięgno i ognioodporny materiał?! Muszę je mieć! W Polsce tej pary nie znalazłem, ale chłopaki z Civilist z Berlina, po małej konwersacji odłożyli mi jedną parkę. I tak od końca 2012 regularnie znajdują się na mojej stopie.


2. Vans x Iron Maiden Slip On
Ta para przeżyła ze mną najwięcej. Kupiona na allegro za 19,99. Stan: DS. Opener, spacery po mieście, malowanie płotu czy koszenie trawy. Ile rzeczy można zrobić w takich pięknych butach.3. Converse All Star Chuck Taylor 1980's
Tę pare posiadam od marca 2016. Znalazłem je na rynku w Monachium. Nie byłem nigdy fanem Converse, ale gdy zauważyłem je na którymś ze stołów sprzedawców, coś mnie zaintrygowało. Kształt i wygląd całego buta, zupełnie nie przypominał mi conversów, które widze na codzień. Po zarezerwowaniu butów na kilka minut, zrobiłem szybki research. Okazało się, że to jedna z par '"chucksów' wyprodukowanych w USA ok. 1980-90 roku. W ten sposób Consy z lat 80 trafiły do mojej kolekcji za 10 Euro.4. Clarks Wallabee
To są buty, które zakładam gdy chce się poczuć elegancko. Pasują prawie do wszystkiego, a jak nie pasują, możesz się spodziewać czegoś naprawde ciekawego.
Chciałem te z MF Doom, ale zwyczajne też sie świetnie sprawują!

0 komentarze:

Publikowanie komentarza