4 pary butów, które Pephyking nosi najczęściej.

Witaj w świecie Harpagana.


Sobotni odcinek oddaję rasowemu sneakerheadowi. Michał takim właśnie jest. Nie trudno samemu się domyślić, gdy podpisujesz go pod projektem Harpagana. Tak tego Harpagana. Dlatego dziś Pephyking wyciąga 4 pary butów, które z jego ogromnej kolekcji najczęściej przewijają się u niego na nogach.

A jeśli chcesz wiedzieć co u niego, sprawdzaj Instagram:

www.instagram.com/pephyking

.zulu kuki

•  •  •  •  •

Mam na imię Michał i jestem butoholikiem, znanym również jako Pephyking. Nie wyobrażam sobie życia bez moich 300 par butów. Ostatnio dostrzegłem niemały problem - moje Nike zaczęły spadać mi na głowę z szafy, a łóżko lekko podniosło się od Jordanów. Na domiar złego sąsiedzi zorientowali się, że Vansy podrzucam im do komórki lokatorskiej i wystosowali oficjalne pismo ze skargą do spółdzielni. Aktualnie ograniczyłem wydatki na buty i składam na nowe, większe mieszkanie.
A tak na serio przedstawiam Wam 4 pary butów, które w ostatnim czasie najczęściej noszę.


Nike Free Inneva Woven - prosto z pudełka powędrowały na moje nogi. Idealna propozycja na lato, świetny design, a przede wszystkim wygoda.

Nike Air Max 1 ‚Chlorophyll' - para od której wszystko się zaczęło! Buty, do których mam ogromny sentyment. Służą mi od lat i z pewnością się ich nie pozbędę Emotikon slightsmile

Vans Old Skool x Patta - jako, że mam ogromny dystans do vansów wahałem się przed ich zakupem. Na jednym z eventów udało mi się je kupić w okazyjnej cenie i tak już zostały Emotikon wink

Asics Gel Lyte III 'Miami Beach’ - jeden z ‚grali' mojej niemałej kolekcji. Na paczkę z USA czekałem dwa miesiące i wiecie co? Było warto! Przez pierwsze dwa tygodnie chodziłem w nich codziennie, później nadal pozostawały moją ulubioną parą, co niestety odbiło się na ich stanie.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza