4 pary butów, które Pan Kruger nosi najczęściej.

Wyjątkowa okoliczność!Dobiega koniec drugiego tygodnia, a moja seria top4 ma się w najlepsze. Powiem nawet więcej. Jest jeszcze lepiej niż ostatnio, kiedy sądziłem że jest lepiej. Dziś na blogu gość niezwykły. Zaprosiłem Michała Rejenta, by i on zdradził Wam w czym chodzi najczęściej. Michał, znany bardziej jako Pan Kruger, jest człowiekiem, który w polskim streetwearze miesza już od dawna. Jego projekty były na rynku zanim jeszcze ktokolwiek pomyślał by streetwearem nazywać to. Wśród marek, które do Michała należą, znajdziesz m.in. takie popularne pozycje jak PLNY, PLNY LALA, Dziedzic Pruski, czy też uwielbiane przeze mnie 1991.international. Sam miałem przyjemność zamienić z Michałem słów trzy i czerpać sporo wiedzy od niego. Dlatego tymbardziej cieszę się, że pojawił się dziś u mnie jako gość i Ty możesz zapoznać się z jego ulubionymi parami kicksów.


A jeśli chciałbyś wiedzieć więcej, Pan Kruger też na Instagramie konto ma:

www.instagram.com/pankruger

.zulu kuki


•  •  •  •  •

Bardzo lubię buty, ale nie lubię ich kolekcjonować. To oczywiście źle, bo mógłbym rozpisać się teraz o rodzynkach i delicjach z własnej kolekcji, ale nie mam jak bo je po prostu zjadłem, czyli chodząc - zniszczyłem.Mój fundament obuwniczy to od ponad dwudziestu pięciu lat VANSy. Doskonale wyglądają do wszystkiego i noszę ję właśnie przy takich okazjach. Każdych okazjach. Po zakupie nowej pary powstrzymuję się od przejechania się w nich na deskorolce, ale ulegam sam sobie i w ciągu 2-3 tygodni robię w nich pierwsze ollie. W rezultacie są pościerane i nie wyglądają jak nowe. To sprawia, że mogę myśleć o kolejnej parze, chociaż w tym wypadku nie powinienem, bo VANS VAULT LX są zrobione z wysokiej jakości skóry w superbordowym kolorze. Uważam, że powiniem o nie dbać, ale nie umiem.


Sylwetka New Balance 1500 nigdy nie była moją ulubioną, ale kolorystyka serii The Gentleman’s Choice tak bardzo mi się spodobała, że i 1500 okazał się nagle bardzo ładny. W sumie to typowe sneakersy, ale brązy i beże na skórze wysokiej jakości sprawiają, że wyglądam w nich jak dżentelmen. Angielski oczywiście, bo co cieszy mnie w marce New Balance to to, że niektóre modele mają oznaczenie Made in England. Ten ma.


Adidas Boost NMD w oryginalnej czarnej kolorystyce są moimi pierwszymi nowoczesnymi butami. Bardzo długo nie mogłem przekonać się do Roshe’y a okazało się, że wystarczy taką stylistykę bardziej usportowić i dodać mocne acz dyskretne detale kolorystyczne i będąc niemiecką firmą obuwniczą można mnie uwieść. Są wygodne, ale to pewnie każdy wie i bardzo je lubię o czym macie możliwość dowiedzieć się właśnie teraz.


Nike AirMax ’95 To są bardzo brzydkie buty, które nie porywają gustów szukających gładkiej estetyki. Dlatego mam już drugą parę. Nie wiem do czego je nosić. Wg mnie pasują tylko do szortów lub na motocykl. I oczywiście do każdych dresów, ale nie mam dresów.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza