4 pary butów, które Kaczy nosi najczęściej.

S1E10
To już dziesiąty odcinek! A zaczęło się tak niewinnie. Dziś za sterami człowiek, który często serwuje nam świetne zdjęcia kicków. W sumie nie tylko kicksów. Piotr Kaczor, bo o nim mowa jest fotografem i pasjonatą butów. Jedną i drugą zajawkę łączy robiąc foty chociażby dla takich sklepów jak 7Store czy City Sport. Dlatego tym razem poza zdjęciami, kilka słów o tym w czym chodzi najczęśniej i dlaczego.

A jeśli prac Kaczego jeszcze nei widziałeś, to wskakuj do niego na Instagram:

www.instagram.com/kaczy__

.zulu kuki

•  •  •  •  •


Adidas Ultra Boost Jedne z najwygodniejszych butów w moich zbiorach. Świetnie trzymają stopę , są przewiewne i maja świetny design.

 Adidas NMD OG Przez ostatnie pół roku od premiery moja ulubiona para butów, zakładam je praktycznie codziennie. Świetnie wykonane, mega wygodne dzięki podeszwie Boost i uniwersalna kolorystyka pasująca do wszystkiego.

 Adidas Equipment Racing 93/16 Najnowszy nabytek w mojej kolekcji, ale od pierwszego założenia wiem że to będzie najcześciej noszona para w najbliższym czasie.

Asics Gel Lyte III Pure White W mojej kolekcji klasyk , uniwersalne pasujące do wszystkiego , bardzo dobrze wykonane i najważniejsze że wygodne. Gdy nie wiem co założyć codziennie rano to zazwyczaj wybór pada na nie.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza