4 pary butów, które Dominik Wojciechowski nosi najczęściej.

Wracamy z tym!

W poprzednim tygodniu miałem w planie publikować codziennie jedną rotację, z tych które wleciały mi na email. Plany się zmieniły, albo mówiąc otwarcie zamuliłem z tym zajmując się czymś innym. Ale wracamy do tematu i takim oto sposobem prezentuję kolejną postać. Dziś swoje ulubione 4 pary kicksów pokaże Wam Dominik Wojciechowski. Badaj to!

.zulu kuki


•  •  •  •  •

Siemanko! Z tej strony Dominik, możecie mnie znać z mojego kanału na youtubie (youtube.com/domajnik) lub jako administratora HSPL.
Dzisiaj uchylę wam rąbka tajemnicy z mojego życia codziennego, mianowicie odpowiem na pytanie  „jakie 4 pary najczęściej noszę”?

Zacznijmy może od mega klasyka, z ogromną historią, o której opowiedziałem wam w jednym z moich filmików. 
Są to Adidasy Stan Smith. Nienawidzę gdy ludzie mówią na buty tenisówki, jednak w tym przypadku takie określenie będzie w 100% trafne. Cały biały but pasuje do wszystkiego i gdy wychodzę i nie wiem co założyć, zazwyczaj wybór pada na nie.


Kolejnymi butami, który bardzo często noszę są Nike Free Flyknit NSW. Mam do nich mały sentyment gdyż wyrwałem je zimą ze zniżką -50% i naprawdę bardzo długo czekałem na ocieplenie pogody, aby w końcu móc w nich przyfitować, dlatego każde wyjście bardzo mnie rajcuje.


Trzecią i przedostatnią parą są znane i lubiane przez większość sceny „butgry” Adidas UltraBoostZdecydowanie najwygodniejsze buty w mojej kolekcji. Ten przewiewny bucik zdecydowałem się kupić w dosyć specyficznej kolorystyce, znanej jako „cream” lub „chalk”. Smaczku im dodaje fakt, że liczbę par tych butów w Polsce można policzyć na palcach jednej ręki (mi wiadomo o 3). Zakładając ten but i wychodząc na miasto, wiem, że nikogo w nich nie spotkam.


Ostatnią parką ode mnie będą Nike Sock Dart w czarnej wersji kolorystycznej. Owszem są troche dziwaczne, brak sznurówek na pewno niektórym się nie spodoba, ale na pewno nadrabiają cholewką, której wygoda jest porównywalna do tytułowej skarpetki ;). To obuwie również ma bardzo ciekawą historię, bo udało mi się wygrać je w konkursie na instagramie (o czym opowiadałem ostatnio w filmiku). Zdecydowanie jest to jedna z tych parek, które na zawsze zostaną w mojej kolekcji. 


To tyle! To było moje top4 butów, które najczęściej noszę. Dzięki Zulu za możliwość podzielenia się moimi typami. Pozdrawiam i zapraszam po więcej na mój kanał na YT! 

0 komentarze:

Publikowanie komentarza