4 pary butów, które Bartosz Romaniec nosi najczęściej.

Wariat za sterami!Fakt, że ogłosiłem opcję na udział w cyklu nie znaczy, że on sam zatrzymał się. Wręcz przeciwnie. Dziś gościem u mnie Bartosz Romaniec, znany również jako Bartas, czy też Wariat. Człowiek wziął na barki swe prowadzenie agencji, w której to zajmuje się takimi markami jak Diamod Supply, Primitive, Obey czy HUF. Opiekuje się także polskim produketem dla brodaczy, czyli Panem Drwalem. Z Bartasem uda nam się zobaczyć od czasu do czas i coś pogadać. Dziś opowiem Wam o tym, w jakich butach można spotkać go najczęściej.

A jeśli sam widziałbyś siebie w tym cyklu, to wiedz, że jest taka opcja:
http://www.zulukuki.com/2016/06/4-pary-butow-ktore-ty-nosisz-najczesciej.html

.zulu kuki


•  •  •  •  •


Numer 1 All Time to Nike Air Max 180
Bez większej spiny i kreowania, są poprostu wszystkim co Nike ma najlepsze.


Numer 2 zawsze Clarks Wallabee. Od Wu Tang 90s do dnia dzisiejszego najlepszy Go out kicks. Wygoda i elegancja. Powyżej prezentowane ostatnio nonstop Clarks x MF Doom.


Numer 3 Nike Cortez Lab Shark white/white
Cortez od 72 roku jest kompletnym sztosem. Rozpropagowany przez Gangi LA Vatos Locos / Teres Puntos. W tym wydaniu Lab / neopren / phylon / dają super wygodę i prawdziwy OG look.


Nike Air Presto Ultra Flyknit 
Ta nowa hybryda odrazu zyskała moje uznanie. Presto od 2000 roku kosi chodniki i daje stopom komfort. W tej odsłonie 2016 jest kompletnym sztosem.

Tak - bez 3 pasków i mody. Kompletne zestawienie kilku ostatnich miesięcy, choć 180 i Clarks od kilkunastu lat na rotacji. Zachęcam młodzież do szerszego spojrzenia na świat.
Peace

0 komentarze:

Publikowanie komentarza