4 pary butów, które Klawik nosi najcześciej.

Worldbox Gdańsk reprezentant!

Dziś nie wyjeżdżam za Gdańsk w poszukiwaniu kolejnego gościa. Witam za to w sklepie Worldbox, który naszpikowany jest moimi dobrymi znajomymi. Jednym z nich jest Kamil. Nie raz służył mi pomocą w kwestii dobrych wyborów i dziś zdradzi cztery swoje, najlepsze wybory.

.zulu kuki

•  •  •  •  •

Hej jestem Kamil i niektórzy mogą, ale nie muszą mnie kojarzyć. Tych kilkoro z Was wie iż nieodzownym elementem życia codziennego są...no tak buty. Tak znaczącym, iż od dawien dawna jest to również moja praca. Obecnie uczestniczę w projekcie o nazwie Worldbox, będąc kierownikiem jednego z większych sklepów w Polsce. Zdjęcia wykonała niezawodna Ola (link), urozmaicając moje top 4 najczęściej używanych butów.


 1. Nike Air Footscape Magista to model, w którym szlaki przemierzałem przed ostatnimi upałami. Sięgałem po niego często z kilku powodów, które najbardziej lubię w butach. Po pierwsze mają stonowane kolory, więc oczywiste łatwo do nich się ubrać. Po drugie mają agresywny wygląd dzięki dopasowanej skarpecie oraz elastycznej podeszwie znanej z modelu Footscape. Po trzecie łączy w sobie dwie pasje. Mój ulubiony sport piłkę nożną i sportowy but do chodzenia (coś tam zbieram). Po prostu but doskonały!2. Nike Flyknit Racer to but, który jest moim ulubionym na cieplejsze dni. Jest on fantastyczny z racji minimalistycznego designu. Jak widzicie w tym zestawieniu królują nikłe "skarpetkowe" buty. Ja przede wszystkim stawiam na wygodę, a Racery przy mojej wąskiej stopie pasują idealnie. Kolorystyka Multicolor od zawsze była mocno wyhajpowana w przypadku tego modelu. W kolekcji posiadam jednak inne kolorystyki dlatego jeden z ulubionych modeli mogę również nosić do wszystkiego.


PS. Obecna na zdjęciu wielokolorowa wersja plecionki widnieje na przekór ostatniej, której zdjęć jest... dużo.
3. Adidas Y3 Qasa Low II Primeknit to but, który zawsze chciałem mieć. Właściwie większość modeli od Yohji'ego cenię sobie za inność. W przypadku tego modelu cieszę się iż odmienność i wygoda łączą się z nieszablonowym wzornictwem. Właściwie but prosty, bo wkładany i mający pas okalający od góry śródstopie. Podeszwa to tuba znana obecnie wszystkim w miększej moim zdaniem wersji niż obecne wszystkie modele Tubular. Primeknit na przodzie buta będący "płucami" konstrukcji. Także trzy cechy: dopasowanie, amortyzacja oraz oddychalność. To jest Yohji i jego prosta, ale futurystyczna wizja !

PS. Dzięki Kuki za pomoc w dobraniu rozmiaru, bo but jest naprawdę pod tym względem dziwny.4. Adidas Climacool 2 OG to but, którym wracam do korzeni. Nie modowych, nie waszych, lecz swoich. Jakiś czas temu udało mi sie je ponownie dorwać jednak hmmmmm... Tak właściwie sam się zastanawiam dlaczego mając 19 lat przechadzałem się w "krążowniku" osiedli oraz trzepaków? Czy dlatego, bo były modne? Pewnie też, ale jednak były wygodne. Siedząc pod blokiem z kumplami na ławce, smaga twoje stopy odziane w skarpetę frotte drobny wiatr przenikający panele buta. Czujesz to  
Teraz jest trochę inaczej, ale równie fajnie. Polecam wszystkim małą retrospekcję w czasie pamiętając #tylkodresowystyl !

0 komentarze:

Publikowanie komentarza