#OOTD - Playground.

Outfit of the day.


Szybkie OOTD pełne szarości i kolorowych butów. Lubię takie połączenia, w których kolor jest jedynie akcentem, w palecie bieli, szarości i czerni. Takim elementem są tu kicksy. Recenzję modelu Asics Gel-Lyte III "Specra Green" napisałem dla Was tu:


Dziś trójki w akcji.Reszta to już stonowana opcja. Crewneck to dzieło 1991 international. Nie będę ukrywać, że topy od nich noszę najczęściej. Mimo, że pozornie to tylko nadruk na szarej bluzie, jakościowo i pomysłowo zostawiają większość brandów w tyle. O samej marce możesz przeczytać więcej tu:

http://www.zulukuki.com/2015/09/19911991199119911991international.html


Koszulka jest jednym z kilku produktów nowej marki na naszym rynku. Prisma to świeża propozycja, serwująca bardzo stonowane i niesamowcie dobrze wykonane produkty. Tees posiada wyhaftowane logo na klatce piersiowej, wykonany z nici w kolorze t-shirtu. Bardzo minimalistycznie. Bardzo dobrze.


W joggerach rzadko chodzę. Jednak w tym zestawieniu ten rodzaj spodni sprawdza się idealnie. Jedną z marek, które w Polsce słyną z joggsów, jest Phenotype i to właśnie ich produkt wybrałem. Te klasyczne czarne spodnie, ozdobione są obszyciem tylnych kieszeni z wykorzystaniem tkaniny z autorskim kamuflażem Phenotype. I akcesoria. Okulary i zegarek Komono. Opaska i keychain to Belay Custom.Zdjęcia: Michal502

Outfit:

okulary - Komono - link
bluza - 1991 international - link
tee - Prisma Wear - link
spodnie - Phenotype - link
zegarek - Komono - link
buty - Asics - link

.zulu kuki0 komentarze:

Publikowanie komentarza