Mój człowiek maluje buty.

Nie rysuje ich na kartce. Bierze je w dłoń i zamienia w custom. Więc ja wymyślam, a on tworzy!Piszę ostatnio mniej, bo kombinuję trochę więcej. W realizacji moich pomysłów pomagają mi moi rzemieślnicy. Choć jak to czytam brzmi to strasznie władczo. A nie o to chodzi. Są to ludzie, których darzę ogromnym szacunkiem za umiejętności, które posiadają. Bez nich nie mógłbym iść do przodu z moimi wizjami. Jedną z takowych wizji są customy butów. Lubię wymyślać, modyfikować i tworzyć. W tym też celu wybrałem dwie pary butów z mojej kolekcji (Sock Dart i Flyknit Racer), które nie do końca pasowały mi w oryginalnej wersji. Wymyśliłem więc dla nich nowe barwy, a mój znajomy Kuba, który zna się na rzeczy, zabrał je na warsztat i wprowadził wizje me w rzeczywisty stan. Poniżej słów kilka o tym co, z czego i dlaczego.

A jeśli chciałbyś by i Twoje kicksy zostały porządnie ogarnięte, to wiedz że Kuba to bardzo sympatyczna postać i możesz podbić do niego emailem:
k.feldzensztajn@gmail.com


Nike Flyknit Racer "Tiffany Blue"Baza: Nike Flyknit Racer Neo TurquoiseŁadna kolorystyka, ale całkowicie nie dla mnie. Dlatego też cała cholewka buta wjechała na czarno, a Swoosh w charakterystyczny kolor określany jako tiffany blue. Tak jest bardziej po mojemu.


(Wybaczcie brak doskonałej czystości podeszwy, ale w butach chodzę)

Nike Sock Dart "Social Animalz"Baza: Nike Sock Dart Black SEKiedyś projekt:Początkowo chciałem zrobić go w opcji triple black. Ale dowiedziałem się, że taki model pojawi się w regularnej ofercie Nike. Tak więc trzeba było zrobić to inaczej. Wjechał krwisty czerwony i tak powstała wersja "Social Animalz". W ramach tego customu midsole buta został pomalowany na czarno, tak samo jak podeszwa zewnętrzna. Na midsole dodatkowo wjechało czerwone nakrapianie. Ten sam kolor znajduje się na piankowym elemencie, usztywaniającym tył buta. Niebawem zmienione zostaną jeszcze metki żakardowe Nike na... zobaczycie niebawem.

.zulu kuki0 komentarze:

Publikowanie komentarza