Levi's stworzył kurtkę, przez którą możesz obsługiwać telefon w trakcie jazdy na rowerze.

Projekt Jacquard już działa!


Wyścig technologiczny tajemnicą nie jest. Biegną to ci na końcu stawki. Najwięksi giganci już niemal zapierdalają, by wyścigu tego może nie wygrać, ale też w nim nie przegrać. Wśród nich i Google, który wraz z Levi's przedstawił ludziom koncpecję inteligentynch tkanin. Tak powstał projekt Jaquard, o którym pisałem Wam tu:


Nadszedł czas by pójść dalej i przedstawić rzeczywisty produkt, w ktorym to technologia nie jest jedynie gadżetem, a jej praktyczne zastosowanie może przynieść wiele pożytku. Pierwszym produktem jest jeansowa kurtka, powstała w dedykowanej rowerzystom linii Commuter. Dzięki wprowadzonym w tkanine czujniką, będzie można m.in. zareagować na połączenia przychodzące czy też zmieniać muzykę, bez wyciągania telefonu z kieszeni. Kurtka docelowo ma się pojawić w sprzedaży na wiosnę 2017.

Mądra rzecz. Co prawda odebrać połączenie czy też zmienić muzykę można przez pilot wbudowany w słuchawki, ale jak się domyślam to zaledwie początek. Poniżej znajdziecie filmik prezentujący w fajnym klimacie możliwości kurtki. Tylko się zastanawiam czy słuchanie muzyki na słuchawkach, w ruchu miejskim to aby idealny pomysł. Tak czy inaczej weź i to zobacz!

.zulu kuki


0 komentarze:

Publikowanie komentarza