Po czterech mocnych kolaboracjach butowych, Publish Brand zabiera się za kolejną.

Tym razem gra zostaje zamknięta na podstawie modelu Onisuka Tiger Colorado Eighty-Five MT Samara.
Publish Brand mógłby być synoniem dla nowoczesnego stylu męskiego. Nie jest potrzebne im logo ani nadruki, by przekonać do siebie klienta. Mało która marka z USA robi na mnie takie wrażenie jak Publish. Serio. Świat zaczął obserwować ich bardziej z powodu spodni, które obecnie robią furorę na całym świecie. Joggery. To oni właśnie spopularyzowali ten rodzaj spodni i żeby było ciekawiej posiadają prawa do nazwy Jogger Pants. Więcej o samych joggerach przeczytasz tu:


Dziś nie o ciuchu, który co sezon zaskakuje świetnym wyczuciem i połączeniem prostoty z nowoczesnością. Dziś o butach. Publish mimo, że się w nich nie specjalizuje, to ma na swoim koncie naprawdę mocne kolaboracje. Przeważnie szuka mniej popularnej bazy w ofercie giganta butowego i robią z nim magię. Tak przynajmniej było w przypadku czterech projektów.1. Publish Brand x Vans OTW Breton Boot SE

2. Publish Brand x Timberland "Reinventing California"3. Publish Brand x CLAE Gregory SP "The Natural State"

4. Publish Brand x Reebok Classic "The Dark Desert Project"

Przyszedł czas na piąty projekt: Onisuka Tiger Colorado Eighty-Five MT Samara.

Kolory buta inspirowane są podróżniczym życiem fotografów. Tak przynajmniej jest to opisane. Cholewka w kolorach ziemistych reprezentuje dzień, wygaszone ciemne kolory drugiej wersji noc. Oba buty mimo swojego oryginalnie sportowego charakteru, wykonane zostały z zamszu nadając bryle zupełnie nowego, miejskiego klimatu. Dodatkowo cholewka została pozbawiona wszystkich naszywanych elementów. W ich miejscu natomiast pojawiła się perforacja. But może się podobać bądź nie. Kwestia gustów. Mi się podoba, szczególnie ta "dzienna" opcja. Jedno jest jednak pewne, ekipa odpowiedzialna za Publish Brand dysponuje nieograniczonymi pokładami kreatywności, a każdy kolejny projekt, który od nich wychodzi tylko mocniej to potwierdza.

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza