#OOTD - A Restless Crew of Vicious Kids

Prawdziwy Intruz.


Kolaboracja dwóch polskich brandów, dla mnie osobiście była dużym wydarzeniem. Mowa oczywiście o Intruzie i Turbokolor i ich wspólnej wizji A Restless Crew of Vicious Kids. Projekt opisywałem tu:

http://www.zulukuki.com/2016/03/polska-kolaboracja-z-prawdziwego.html

Dziś przechodząc od słów do czynu, prezentuję swoją wizję estetyczną z najważniejszym elementem wspomnianej kolekcji, czyli kataną. Miejsce sesji nie jest przypadkowe. Stocznia mocna mnie inspiruje i uznaliśmy, że jej charakret świetnie odda klimat ciuchów inspirowanych workwearem. Szczególnie ta część stoczni, która po zakończeniu działania nie została przeznaczona do wynajmu pod inny charakter prac. Tak jak wspominałem wcześniej, katana ta jest typowym artefaktem. Porządny, masywny jeans został świetnie zszyty kontrastową nicią i uzupełniony o metalowe, tłoczone guziki. To w połączeni z grafikami Swanskiego, przyszytymi w typowo stylu DIY daje śmiertelną kombinację. Do masywnej kurtki idealnie pasują spodnie z równie masywnego jeansu. Tutaj padło na Levi's 501 CT. Klasyk.
Pomiędzy rozpiętymi stronami katany widnieje lew Social Animalz zamaskowany jako czarny nadruk na czarnej bluzie. Nie produkujemy już ich, ale ten lew to dla mnie coś więcej niż produkt do sprzedaży. Idealnie pasującym nakryciem głowy jest czapka, którą zresztą noszę od poprzedniego lata. Często się przewija przez ten blog. Jest zmęczona, ale nie ma lepszego nakrycia głowy niż ona właśnie. Wśród wyjątkowych, a zarazem klasycznych produktów nie mogło zabraknąć klasycznego, ale równie nietypowego obuwia. Wybór padł na Vansy w kolaboracji z ponadczasową marką Pendleton. Klasyczny slip on kalifornijskiego brandu przybrał całkiem nowego wcielenia dzięki charakterystycznym wzorom koców Pendletona, oraz grubym szyciom, nadającym butom mokasynowego wyglądu.
Pozostały akcesoria. Tutaj zarówno okulary jak i zegarek pochodzą od marki Komono. Marka przeze mnie sprawdzona, a jej minimalistyczny design świetnie trafia w me gusta.

Zdjęcia: Michal502

Outfit:
czapka - Mil-Tec
katana - Intruz x Turbokolor - link
bluza  - Social Animalz
spodnie - Levi's
buty - Vans x Pendleton - link
okulary - Komono - link
zegarek - Komono - link

.zulu kuki


0 komentarze:

Publikowanie komentarza