5 polskich stron w klimacie, które warto odwiedzać i czytać.

+ zulukuki.com oczywiście.
Lubię jak tu zaglądasz i poczytujesz sobie to i owo. Nie mniej jednak w naszym pięknym kraju są też inni ludzie, którzy poświęcają swój czas i energię, by dostarczyć Wam różnych bardziej i mniej ciekawych informacji. Każdy według własnej wizji. Ja osobiście szanuję, czytam i kibicuję każdemu. Oto 5 stron, które powinieneś dodać sobie do ulubionych i czerpać wiedzę ile wlezie.

  
Jedyny rasowy blog wśród portali. Bez dwóch zdań powinieneś zbadać to co tworzy u siebie Szczepan. Przede wszystkim warto się zapoznać z tego względu, że poza dużą ilością newsów butowych, jest jedna ważna rzecz w prowadzeniu strony, o której Szczepan nie zapomina. Jest subiektywny. I o to chodzi. To jego blog i jego zdanie. Nie publikuje informacji, które go nie interesują i nie mówi dobrze, o tym co według niego dobre nie jest. Od niedawna skład twórców treści Kolekcjonera Butów wzbogacił swoją osobą Baks, dzięki czemu od pierwszych dni jego aktywności widać nową świeżość. Szczególnie wśród tematów, których Szczepan często nie poruszał.

____________________________________
 
2. TENISUFKI

Bez wątpienia Tenisufki swojego czasu mocno namieszały na naszym podwórku. Po długiej nieobecności ponownie wróciły do życia i dziś możemy czytać kolejne mocne newsy sneakerowe. Strona klasyk, znać trzeba. 

____________________________________3. The Illest

Chyba nikt w Polsce nie publikuje tylu newsów streetwearowych i sneakerowych co Illest. Gracjan i Radek są już zaprawieni w boju i skutecznie dostarczają sporą dawkę nowości każdego dnia. Co więcej nie skupiają się tylko na tym „największych”, często publikując materiały od mniej znanych, ale równie wartych uwagi marek.

____________________________________4. newonce.net


To jedna z najnowszych „pozycji na rynku” i zdecydowanie jedna z najprężniej rozwijających się. Ekipa newonce.net streetwear jak i kicksy stawia obok innych ciekawych tematów jak film, czy muzyka, a wszystko to świetnie się razem prezentuje. Jest to bardziej portal lifestyle’owy niż streetwearowy, czy sneakerowy, ale o te dwie tematyki dba jak o wszystkie inne. No i poczucie humoru. Ewidentnie ekipie newonce.net go nie brakuje.

____________________________________
5. exxist.pl


To jeszcze niemowlę przy swoich starszych kolegach. Wspominam o nim gdyż jest pewnego rodzaju obietnicą, na to że także zostanie poprowadzone inaczej niż reszta projektów i wprowadzi trochę świeżości niczym zimna lemoniada w upalne dni. Sam trochę swoje palce tam maczam i mieszam, dzieląc się z Wami swoimi artykułami. Projekt zapowiada się obiecująco, więc warto obserwować.

____________________________________

Jak już ogarniasz co warto sprawdzać, z czystym sumieniem możesz sobie odpuścić inne strony. No chyba, że znasz coś jeszcze wartego sprawdzenia. W takim wypadku daj znać.

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza