Wyjątkowo zapraszam Cię do galerii handlowej - Polfash Bramee vol.4

Tak wiem, to dziwne. Tym bardziej, że bardziej zapraszam Twoją dziewczynę niż Ciebie, lub Ciebie dziewczyno. Ale chłopaka też możesz zabrać.


Galerie handlowe działają na mnie niczym czosnek na wampiry. Z tym, że taki plastikowy. Odstraszają mnie i czuję jakby coś tu śmierdziało sztucznością. Nie mniej jednak czasem mierzę się lękami i wchodzę. Lecz wpis ten „shoppingu” nie będzie dotyczyć. Ten wpis to zaproszenie (robi się poważnie). Galeria handlowa to nie zawsze tylko zbiór sklepów sieciowych i McDonaldów. Jedna z tych większych w Trójmieście, postanowiła wyjść naprzeciw tym, którzy bardziej niż styl z Zary i H&M cenią sobie niezależne marki i projektantów. Z taką inicjatywą powstały Targi Mody Polfash Bramee w gdańskiej Galerii Bałtyckiej.


Jak działa Polfash Bramee? Na przestrzeni 160m2 powstaje instalacja funkcjonująca jako showroom wyselekcjonowanych marek oraz projektantów. Oto lista tych, którzy znaleźli się na niej podczas tej edycji:


Większość wystawców dedykowana jest płci pięknej, dlatego tej grupie szczególnie polecam odwiedzić Galerię Bałtycką w dniach 2-3.04.2016. Jeśli jesteś Czytelnikiem, nie Czytelniczką to zabierz siostrę, dziewczynę bądź koleżankę. 


Lecz event ten nie miałby w sobie tyle dobrego gdyby nie dwie specjalne strefy. Jedna z nich to strefa chilloutu. Domyśl się co możesz tam robić. Druga natomiast (dla mnie ważniejsza) to strefa wiedzy. W strefie tej odbędą się spotkania z cyklu „Porozmawiajmy o modzie”. Tutaj czerpać wiedzę będzie można od takich postaci jak Ewelina Gralak oraz Areta Szpura. Ponadto Harper’s Bazaar Polska służyć będzie paniom dobrą radą stylistek. Sam może o radę pytać nie będę, ale w weekend napewno pojawię się w Galerii Bałtyckiej, głównie by posłuchać mądrych ludzi i sprawdzić co się dzieje.


Mam nadzieję, że się widzimy! 

Więcej dowiesz się tu:

.zulu kuki


0 komentarze:

Publikowanie komentarza