#OOTD - Into the wild.

Ciekawe miejsca z plecakiem na plecach.


Kiedyś już tu byliśmy z 502. Ale poprzedni wyjazd pozostawił po nas pewnego rodzaju niedosyt i to było kwestią czasu aż powrócimy tu raz jeszcze. Z racji, że mieliśmy do wykonania jeden projekt, przy okazji strzeliliśmy kilka zdjęć pod OOTD. Tak więc łapcie dziś styl prosto z filarów mostów kolejowych!

Tym razem bardzo kolorowo jak na mnie. Głównym elementem jest tu bomber jacket MA-1 od Alpha Industries. Kiedy tylko temperatura podskakuje, szybko przerzucam się na coś lżejszego. Ta kurtka to idealna opcja. W połączeniu z kultowymi jeansami Levi's 501 CT daje to mocno klasyczne zestawienie. Dla zainteresowanych mała ciekawostka. Levi's kiedyś udostępniał swoje fabryki Alpha Industries. Czułem, że powinniście wiedzieć.Do mocno klasycznego i casualowego zestawienia, średnio pasowały mi buty w jakimś szalonym kolorze. By jednak nie odmawiać sobie wygody, postawiłem na jednen z moich ostatnich nabytków, czyli Puma Ignite Blaze. Świetny but, którego recenzję przeczytać możecie tu:

www.zulukuki.com/2016/02/nowy-kot-w-rodzinie-recenzja-puma-blazeOczywiście czarnego koloru zabraknąć nie mogło. 1991 international - krótko i na temat. Do tego bordowa czapka Daily Paper i plecak. Element wart szczególnej uwagi. Mimo sympatii do plecaków Herschel Supply czy Eastpak, szukałem czegoś innego co w jakiś sposób wyróżnia się w tym jakże ograniczonym projektowo produkcie. To czego szukałem odnalazłem w mistycznym plecaku Colorado, jeszcze bardziej mistycznej firmy Doughnut. O marce dowiedziałem się na styczniowych targach w Berlinie, ale to co oferują po prostu zniszczyło mi głowę. Zarówno jeśli chodzi o design jak i wykonanie.Sporo zdjęć tu, ale nie potrafiłem inaczej wyselekcjonować. Za materiał oczywiście odpowiedzialny jest Michal502, a to jego Instagram:
www.instagram.com/michal502

Outfit:
czapka - Daily Paper - link
kurtka - Alpha Industries - link
bluza - 1991 international - link
spodnie - Levi's
kicksy - Puma - link (na hasło ZULU dostajecie rabat 5% na markę Puma w www.sneakerstudio.pl)
plecak - Doughnut

.zulu kuki


0 komentarze:

Publikowanie komentarza