Nike Air Mag to kultowa zajawka, ale HyperAdapt 1.0 serio same się wiążą.

W 2015 przedsmak w postaci jednej pary Air Magów, w 2016 nowy model i do tego w trzech kolorach.
No kurde serio. Tak serio serio. I nie, że znowu prototyp i będzie trzeba na to czekać kilka lat. Nike wykonało świetny ruch wkładając energię w nowy projekt, a nie Air Magi. Bądźmy szczerzy. But może i jest kultowy, ale ta bryła i wysokość poddają wątpliwości komfort noszenia. HyperAdapt 1.0 to zupełnie inna bajka.
Jeśli zastanawiasz się jak to działa, to już tłumaczę. W tylnej części buta, pod piętą ukryty jest sensor. Gdy zakładasz buta na stopę, nacisk pięty uruchamia sensor, a ten wysyła sygnał, dzięki któremu silnik zaciska sznurowadła. Jednak by móc dostosować to do swoich preferencji, na boku cholewki umieszone są dwa przyciski, dzięki którym zwiększysz zacisk (+) bądź rozluźnisz go (-).


To jest naprawdę świeże! Do tego design buta jest bardzo ciekawy, co sprawia że nie jest to tylko but z fajnym bajerem, ale naprawdę fajny but z fajny bajerem.

Całość zostanie wydana w trzech kolorach i pierwsze modele będą dostępne dla członków Nike+. By się takim kimś stać poszukuj informacji na nike.com

.zulu kuki


0 komentarze:

Publikowanie komentarza