Jak imprezować to na bogato! Vans celebruje 50-lecie marki.

Nie 5 miesięcy czy pięć lat. Okrągła pięćdziesiątka!Vans chyba wyznaje zasadę "albo na grubo, albo wcale". Szczególnie jeśli chodzi o imprezy urodzinowe. A tych szykuje się naprawdę sporo. Biba zaczyna się 16 marca. Ale gdyby na tym miało się skończyć i leczyć kaca do końca 2016 roku, to czuję że w natłoku informacji, w maju byśmy już o tym zapomnieli. Dlatego też projekt House of Vans wyrusza w świat, a 16 marca to zaledwie wstęp w intensywny rok Vansa. Na scenach koncertowych na bank możemy spodziewać się takich artystów jak Nas, Wu-Tang Clan, Erykah Baddu czy Dizze Rascal. A to dopiero początek.


Poza koncertami, możemy spodziewać się wielu innych imprez kulturowych. Zajaweczka przemierzy cały świat, a główne eventy odbędą się w takich miastach jak Nowy Jork, Londyn, Toronto, Mexico City, Seul, Kuala Lumpur, Sao Paulo i Hong Kong.Kampania marki w tym roku także zmienia swoje oblicze. W jej udział zaangażowani zostali przyjaciele brandu, a wśród nich artyści, muzycy, modelki oraz ludzie związania z deskorolką. Na pierwszy ogień idzie modelka Natalie Westling.


Bez wątpienia można ją uznać za wyjątkową postać, skoro na jej nieskromnym koncie znajdziemy udział w kampaniach takich marek jak Celine, Dior, Prada, Miu Miu, Tom Boy, Marc Jacobs, Saint Laurent czy Red Valentino. Mimo, że w świecie mody jest znaną postacią, na próżno szukać jej na ulicy w sukienkach. Natalie od 3 roku życia jeździ na desce i jej styl ubioru w całości oddaje tą zajawkę. I jak modelki uczestniczące w castingach do pokazów, przybywają ubrane tak by zaprezentować się jak najlepiej, amerykańska modelka preferuje podróżowanie ubrania wygodne do jazdy na desce. Od castingu do castingu także wybiera taki środek transportu. Stąd też zamiłowanie do Vansa. Kalifornijska marka jest jej tak bliska, że jakiś czas temu postanowiła sobie wytatuować logo na przedramieniu. Poniżej zdjęcia z pierwszej odsłony kampanii marki Vans z okazji 50 urodzin. Czekam na kolejne!

.zulu kuki
0 komentarze:

Publikowanie komentarza