6 par butów, które chętnie bym przytulił.

Kilka miesięcy minęło, kilka kotów pojawiło się w obiegu. Albo pojawi.


Jakiś czas temu zrobiłem sobie taki "wish list" w postaci 10 par butów, które chętnie nabyłbym do kolekcji:

http://www.zulukuki.com/2015/11/10-par-butow-ktore-chetnie-bym-przytuli.html


Część z nich nabyłem, a reszty albo nie udało mi się upolować, albo świadomie sobie odpuściłem. Przynajmniej teraz. Od tamtego czasu firmy butowe nie oszczędzały nikogo prezentując kolejne świetne projekty. Znalazłem 6, które bardzo chciałbym mieć w swojej kolekcji. Większość już się pojawiła na rynku. Niektóre natomiast dały o sobie znać i zamieściły dodatkową informację o tym, kiedy należy się ich spodziewać.

.zulu kuki

1. Vans x Gosha Rubchinskiy
Sk8-Hi chciałem dorwać bardzo. Ale się nie udało. Wiosenna kolaboracja Vansa z rosyjskim projektantem rozeszła się szybko po sklepach online, a gdy miałem możliwość zakupienia ich w Dover Street Market to... mój plecak przepełniony był londyńskim shoppingiem i już nie dałem rady nic tam wcisnąć. Ale tych butów nie odpuszczę.  Ten bardzo prosty projekt, w którym najbardziej charakterystycznym elementem są kontrastowe przeszycia, ma w sobie coś ciekawego. Kwestia czasu, a będą moje.


________________________________________________

2. Nike Sock Dart Tech Fleece Black/Dark Grey
Sock Darty chodzą za mną już od jakiegoś czasu. Z jednej strony bardzo prosty but, z drugiej niesamowicie futurystyczny. Modele w Tech Fleece wyszły do tej pory w trzech kolorystykach: fioletowej, fiolotewo-szarej i czarno-szarej. Tak bardzo próbowałem dorwać te ostatnie, lecz niestety w dropie na nike.com mi się nie udało. Co nie zmienia faktu, że pojawienie się tego modelu (niekoniecznie w Tech Fleece) w mojej kolekcji, jest całkowicie przesądzone.
________________________________________________

3. adidas NMD RunnerO NMD mógłbym mówić i mówić. Od grudnia kiedy but ten ujrzał światło dzienne, komfort pieszych podróży miejskich zdecydowanie się podniósł. Sam osobiście darzę ogromną sympatią ten model. W marcu 2016 but ten zaleje świat róznymi wariantami, a wśród nich ten oto. Mimo, że nie jest to Primeknit, to zestawienie kolorystyczne powala na kolana. Totalny must have.

Premiera 17 marca.

________________________________________________

4. Asics GEL-LYTE III "Block Pack"
Tak zasłyszałem, że to Block Pack, aczkolwiek pewności brak. Jedyne co jest pewne to to, że osadzenie "trójek" w bordowo-turkusową kolorystykę jest czymś niesamowitym. Dodatkowe przebicia bieli potęgują ten efekt. Gel-Lyte III to zdecydowanie mój ulubiony model japońskiego brandu i ta wersja w zbiorach pojawić się musi.

Premiera 1 kwietnia.
________________________________________________

5. Reebok x Publish Brand - Furylite "Dark Desert Project"Dawno Reebok nie zachwycił mnie niczym, tak bardzo jak tym projektem. Nowe wcielenie Furylite samo w sobie jest ciekawą opcją, ale to połączenie to dopiero masterpiece. Duża w tym zasluga marki Publish Brand. Mają coś w swojej estetyce co sprawia, że z jednej strony są klasyczni, z drugiej bardzo nowocześni. W tym roku jakieś Furylite zgarnąć muszę. Na bank.


________________________________________________

6. adidas EQT F15 3/3
Linia Equipment to istny klasyk w dorobku adidasa. Nowa polityka marki, by dobra z przeszłości tłumaczyć na współczesny produkt, ujawniła się także i w przypadku EQT. Kolekcja EQT F15 #/3 to 3 świetne modele, w których znajdziemy klasyczne elementy charakterystyczne dla Equipmenta, jak i nowe rozwiązania jak pianka Boost czy cholewka z Primeknit. Największym sztosem wród tych 3 modeli jest zdecydowanie F15 3/3. Co prawda dorwać go nie jest łatwo, ale wierzę, że to możliwe.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza