Temat asekurowany - wracamy z Belay Custom!

Dokładnie tak!

Trochę czasu to trwało, przyznaję. Zaczęło się niewinnie, później trochę się rozpędziło, a wraz z Belay, rozpędziły się też inne projekty. Trafiając na skrzyżowanie co chwilę, zaczęliśmy trochę się rozjeżdżać, a chęci i możliwości całkowicie przestały się pokrywać. Olać tłumaczenia. W skrócie zamuliliśmy, ale odmulamy. I Belay Custom powraca do gry! Za bardzo lubimy ten projekt, by móc tak pozwolić mu iść się jebać. Wy chyba także całkiem go lubicie. Udowadnia to ilość zapytań, gdy my nie robiliśmy nic i ilość zamówień zaraz po tym, gdy poinformowaliśmy Was, że znów można nabyć to i owo.Na początek serwujemy Wam 5 opasek. Możliwości kolorystyczne z czasem się zwiększą, ale wszystko w swoim czasie. Teraz jest czas na 5 fajnych opcji kolorystycznych.Każdą z opasek można nabyć w jednym z 3 rozmiarów:
S – 19cm (długość opaski)
M – 20,5cm (długość opaski)
L – 22cm (długość opaski)

W przypadku zapotrzebowania na mniejszy, lub większy rozmiar, daj nam znak na email. Przeważnie jesteśmy sympatycznymi ludźmi i łatwo się z nami dogadać.Zamówienia można składać pisząc na nasz email. Tak właśnie. Cena to 39 PLN oraz koszty wysyłki.

W niedalekiej przyszłości oferta zostanie uzupełniona o key-chain, opaski do aparatów oraz wiele bądź niewiele innych ciekawych projektów.

To chyba tyle.

Facebook:
www.facebook.com/BelayCustom


E-mail:
belaycustom@gmail.com

.zulu kuki
0 komentarze:

Publikowanie komentarza