#OOTD - Warsaw Streets No.2

Z Piotrkiem po Warszawie, nocą bujamy się.Lubię przyjeżdżać do Warszawy. Lubię szwędać się po niej z Piotrkiem Książkiem, fotografem, twórcą projektu warsawstreets.pl. Co prawda nie znamy się długo, ale od pierwszego spotkania dało się wyczuć podobny vibe w naszych głowach. Osobiście jaram się projektem Warsaw Streets, dlatego jeszcze nie raz zachęcać Was będę do śledzenia. W ramach WS po raz kolejny więc wyskoczyliśmy z aparatem na ulice Warszawy, by zdokumentować spontanicznie nowe OOTD.
Oliwkowo i militarnie - dokładnie w takiej opcji zamknięta została stylizacja. W sumie żadna nowość u mnie. Głównym elementem outfitu jest kurtka Alpha Industries MA-1. To właśnie ta kurtka, właśnie tej firmy, stała się pierwowzorem dla innych marek. Wśród miejskich klasyków MA-1 zdecydowanie znajduje się w górnej części listy. Niebawem napiszę Wam więcej o jej historii. W stylizacji wykorzystana została oliwkowa wersja z pomarańczową podszewką. Do tego na lewym rękawie kieszeń z charakterystyczną czerwoną taśmą, która niewątpliwie jest wizytówką marki. 


Na głowie czapka 5panel Supreme w tym samym kolorze co kurtka. Pod kurtką natomiast rozpinana bluza z kapturem marki adidas. Bluzę przyozdabia minimalistyczny branding w postaci haftu. I nic więcej. Dlatego ją lubię.


Na tyłku kolejny mieśmiertelny klasyk, czyli 501 od Levi's w najprostrzej opcji "stone wash". Bez zbędnych przetarć, dziur, ubytków i innych wymysłów. Gruby jeans z prostą nogawką. Tyle. Na nogach ostatni projekt spod znaku trzech pasków. Mowa oczywiście o adidas NMD, które stały się moim faworytem od kiedy pierwszy raz wylądowały na moich nogach. A z racji, że dzień po sesji uciekałem do Londynu, postanowiłem postawić na najwygodniejszą opcję. Długo nie musiałem się zastanawiać co wybrać.Zdjęcia: Piotr Książek / warsawstreets.pl

Outfit:
czapka - Supreme
kurtka - Alpha Industries - link
bluza - adidas - link
spodnie - Levi's
buty - adidas - link

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza