#OOTD - Kreatywna with Ylon

Spotkania przy kawie są spoko.To nie jest tak, że z Iloną widzimy się tylko by zrobić zdjęcia. Gdyby każdemu naszemu spotkaniu towarzyszyła sesja, pewnie nie wiedziałbyś czy to mój blog czy nasz. Widujemy się często, rozmawiając o wszystkim i o niczym. Najczęściej o jedzeniu. Dlatego też wybraliśmy jedno z fajniejszych gdańskich miejsc, gdzie może nie zjesz obiadu, ale za to napijesz się pysznej kawy i zjesz świetne ciasto, w równie świetnym klimacie. Takim miejsem jest Kreatywna Cafe


Skupmy się jednak na OOTD. Podobnie jak u Ilony, tak i u mnie głównym elementem stylizacji jest Comme des Garcons. Fascynuje mnie zarówno drogia i wizja Rei Kawakubo, jak i udział Filipa Pągowskiego w projekcie PLAY. Ale to już wiecie.

Na głowie moja wymęczona czapka militarna. Ten sezon był zdecydowanie jej, szczególnie u mnie. Przerzuciłem się z długich beanie na krótsze czapki i bardzo mi to przypasowało. Jako okrycie wierzchnie posłużył mi coach jacket Comme des Garcons, który nabyłem w trakcie jeden z moim wizyt w Londynie. Za każdym razem Dover Street Market jest obowiązkowym punktem na mapie wycieczki. W tym samym miejscu nabyłem też moją pierwszą rzecz od Gosha Rubchinskiy. Fascynacji jego twórczością nie ma końca. Jakiś czas temu pisałem Wam trochę o nim tu:


Ten nabytek to pewnego rodzaju oddanie szacunku za podejście do tworzenia i Goshy jako osoby tworzącej. 
Jeśli chodzi o akcesoria to tutaj w miarę prosto. G-Shocki znacznie bardziej ustąpiły miejsca klasycznym, prostym wzorom od Komono. Zegarki nie są śmiertelnie drogie, a ich design to mistrzostwo prostoty, które mnie do nich przekonuje. Model Winston najbardziej. W zupełnie innym klimacie są za to skarpety. Happy Socks nie dopuszcza noszenia smutnych skarpetek i tutaj wybór padł na wzór Polka Dots, który mocno kojarzy mi się z CdG PLAY. W połączeniu z trampkami Converse Chuck Taylor dają spójny zestaw. Pozostało zamówić kawę, odpalić gameboy'a, poczytać coś bądź posiedzieć przy blogu Ilony, by wyglądał tak ładnie, jak teraz. Nie zapomnijcie go odwiedzić, by dowiedzieć się co dokładnie ma na sobie Ilona:

Zdjęcia: Aleksandra Graff

Outfit:
czapka - Mil Tech
kurtka - Comme des Garcons - link
koszulka - Gosha Rubchinskiy - link
spodnie - Carhartt - link
zegarek - Komono - link
socks - Happy Socks - link
buty - Converse x Comme des Garcons - link

.zulu kuki
0 komentarze:

Publikowanie komentarza