#OOTD - Camo Dots & Orange Hoodie.

Fly high!Mimo, że chciałbym latać jeszcze częściej, moja obecność na lotniskach jest wzorowa. Poza podróżami, klimat gdańskiego lotniska wydawał się mi i 502, idealny do oddania tego charakteru najnowszego #OOTD. Lećmy więc z tym!


Po stworzeniu własnej wersji Superstarów, postanowiłem także pokazać Wam stylizację, w której widziałbym je najbardziej. Elementem, który najbardziej bije po ochacz jest bluza 1991 international, w intensywnym pomarańczowym kolorze. Bardzo militarnie, mimo że bez kamuflażu. Proste hoodie, z box logo 1991. Co do samej marki i tego w jaki sposób ujawnia się światu, mam wrażenie, że niebawem mocno i skutecznie przekroczy granice naszego kraju. Oryginalne i luźne podejście do projektu, sprawia że wierzę w jego sukces jak w mało, który projekt odzieżowy w naszym kraju. No jest w tym coś takiego naturalnego i fajnego. Ciężko mi to opisać. Dlatego też cieszę, że się że mam możliowść nosić to hoodie.Akcesoria zamknięte w dwuczłonowej nazwie Belay Custom. Niebawem i Ty będziesz mógł to mieć. Cierpliwości.

Do tego G-Shock x Undefeated. Jeśli chodzi o spokojniejsze kolorystycznie części stylizacji, wybór padł na niezastąpione chinosy Carhartt oraz katanę Levi's. Cieszę się, że pogoda coraz bardziej umowożliwia zastępowanie ciężkich kurtek, lżejszym kalibrem jak ten.
Ostatni i najistotniejszy element - buty adidas Superstar wg mojego projektu "Camo Dots". O samych butach przeczytać możesz tu:

zulukuki.com/adidas-superstar-camo-dots-by-zulu-kuki


A na zdjęciach powyżej zobaczyć jak prezentują się na nogach. Ja jestem niesamowicie zadowolony z efektu i z tego, że buty poza pozytywnymi komentarzami, otrzymały także kilka strzałów krytyki, że chujowe, że beznadziejne i że co to w ogóle jest. Uff! Rozważałbym samobójstwo gdyby okazało się, że moje gusta pokrywają się z innymi masowo. 

Pewnie wiesz, że zdjęcia wykonał Michał502, ale pamiętaj by wpadać do niego i podziwiać inne prace:
www.instagram.com/michal502

Outfit:

bluza - 1991 international - link
katana - Levi's
spodnie - Carhartt - link
zegarek - G-Shock x Undefeated
opaska - Belay Custom by Social Animalz
key chain - Belay Custom by Social Animalz
buty - adidas Superstar "Camo Dots" by zulu kuki x Obuwnik

.zulu kuki


0 komentarze:

Publikowanie komentarza