Fotograficzne polowanie przy Brick Lane.

Nie wywołuj wilka z lasu.

Dzień przed moim wylotem do Londynu odbyła się impreza w Warszawie z okazji oficijalnego otwarcia, odświeżonego sklepu Warsaw Sneaker Store. Fotorelacji nie zrobiłem, ale za to na Tenisufki.eu znajdziesz bogaty materiał: 


Świetna impreza. Cieszę się, że mogłem wziąć udział w akcji promującej event, jak i uczestniczyć w niej. Takie akcje to świetna okazja, by porozmawiać sobie z ludźmi, z którymi na co dzień nie mamy takiej okazji, głównie ze wzgłedu na spore odległości. GDA-WWA, wiesz. Pośród rozmów tych, pożartowaliśmy sobie z koleżanką na temat moich customowych Superstarów (link). Żartowaliśmy, że byłyby to jedyne takie buty na evencie i ich zdjęcia nagle byłyby wszędzie, wiesz Complexy i Hypebeasty. HE HE

Dwa dni później, w trakcie bezcelowego szwędania się po londyńskim Brick Lane, zaczępił mnie człowiek, który zwrócił moją uwagę trzy skrzyżowania wcześniej. Musiał nas śledzić. Gdy zagadał do mnie, przedstawił się jako fotograf, który robi zdjęcia streetowe dla Highsnobiety.com i zapytał czy może zrobić foty moich NMD. 

Od razu po tym przypomniały mi się czwartkowe żarciki. Mam nadzieję, że nie ściemniał. HE HE

.zulu kuki0 komentarze:

Publikowanie komentarza