adidas NMD Runner PK (Yellow Gold) - recenzja nomada.

Nowa wersja nomada - niezmiennie dobre wrażenia nomada.


To było do przewidzenia. adidas po wypuszczeniu swojego nowego projektu, skutecznie prezentuje jego kolejne odsłony. Tym razem zmian w NMD nie ma wiele, w porównaniu do poprzedniego modelu, o którym pisałem Wam tu:


Tak. Ponownie mam dla Was ekskluzywną galerię zdjęć, buta który ledwo co pojawił się na półkach sklepowych. O ile chwile po tym już z nich nie zniknął. 


Gdy pierwszy raz złapałem tego buta, jego żółto-biało-czarna cholewka nie zrobiła na mnie zbytnio wrażenia. Nie jestem fanem słoneczników ani rzepaka, tak więc naturalnie dwie poprzednie wersje, były mi bardziej bliskie. Idealne pod prawie czarny charakter. Dopiero, gdy założyłem tego kicksa na nogę zauważyłem, że prezentuje się naprawdę dobrze. Wcześniej nawet bym nie pomyślał o żółtym jako kolorze, w którym chciałbym mieć buty. Nie wspominając już o tym, że od razu przypomniało mi się, dlaczego ten but stał się moim No.1 pod względem komfortu noszenia.

Poza samym butem, strasznie jaram się tym jak adidas w bardzo fajny i surowy sposób trzyma jego wizerunek. Dlatego też wraz z Michałem502 postanowiliśmy także podziałać w tym kierunku, próbując oddać 100% klimatu miejskiego nomada.

Poza zdjęciami odświeżyliśmy trochę pamięć jeśli chodzi o produkcję wideo. Polecam śledzić mój profil na Facebooku, gdyż to właśnie tam wleci (albo już wleciał, jeśli czytasz to później) film.

www.facebook.com/zulukukiPoniżej reszta galerii z adidas NMD Runner PK "Yellow Gold" w roli głównej.

Zdjęcia: Michal502

www.adidas.pl

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza