adidas NMD doczekały się pierwszej kolaboracji.

adidas Consortium Tour zatrzymał się w San Francisco. Dokładniej w Nice Kicks.


Pogłoski o tym projekcie pojawiły się wraz z wyciekiem grafiki dotyczącej całej trasy Consortium World Tour, w której to adidas zaprosił do współpracy samych mocnych graczy z całego świata. Już sam początek i model Tubular Doom w wykonaniu Ronnie Fiega był idealnym wstępem zapowiadającym grubą akcję. Po nowojorskim klimacie przyszedł czas na San Francisco i Nice Kicks. Bazą do tej współpracy stał się najnowszy projekt czyli NMD. O ich premierze jak i ostatnim modelu pisałem Wam niedawno tu:

http://www.zulukuki.com/2015/12/koczowniczy-styl-czyli-nmd-od-adidas.html

i tu:

www.zulukuki.com/2016/01/buty-nomadow-wersja-20-recenzja-adidas.html

Kalifornijska wersja to także skarpetowa cholewka, wykonana z Primeknitu. Główną inspiracją są vintage'owe plakaty koncertowe oraz lokalna sztuka powiązana z historą miejsca, w którym powstaje najnowszy sklep Nice Kicks. Z racji na hipisowskie klimaty Haight District, cholewka pokryta została czerwono-czarnym wzorem typu tie-dye. Cały but posadzony jest klasycznie na podeszwie Boost, a charakterystyczne piankowe bloki są w kolorze czarnym.


Branding Nice Kicks oraz adidasa pojawia się na dwóch tkanych metkach, umiejscowionych nad sznurówkami. Dodatkowo tylna taśma ułatwiająca wkładanie buta, została obrandowana logotypem oraz nazwą Nice Kicks. Całość zamknięta w 3 kolorach: biały, czerwony i czarny. Buty pojawią się w sprzedaży 6 lutego w sklepie Nice Kicks w San Francisco oraz na stronie ShopNiceKicks.com


Ciekawy projekt. W moim odczuciu słabszy niż NMD OG i druga wersja zwana "Oreo". Ale nadal ciekawy. Dużo bardziej natomiast jara mnie sam aspekt Consortium World Tour. Kolejna stacja to Berlin. Dokładnie Solebox. Tutaj także na warsztat wrzucony zostanie but, którego głównym elementem jest podeszwa Boost. Domyślasz się już co to może być?

.zulu kuki
0 komentarze:

Publikowanie komentarza