#OOTD - Winter details

Czarny + inne.


Zima w naszym kraju jest dziwna. Szczególnie w tym roku. Jednego dnia wszystko jest zasypane śniegiem, drugiego odkopujesz swoją lżejszą kurtkę, bo nagle temperatura bliższa jest 10 stopni niż tej samej liczbie na minusie. Idealna opcja by sobie ponarzekać po Polsku. HE HE. Ale ja nie o temperaturze, a outficie. Dziś spokojnie, czarno z mocnym kontrastem kolorów wśród dodatków. 


Kurtka, którą mam na sobie to opcja, w której przeżyłem cały ten zimowy sezon. Na taką zmienną polską zimę idealna. Czarna parka o średniej długości pochodzi od polskiej marki Backyard Cartel. BYC już dawno zaufałem i póki co żaden produkt od nich mnie nie zawiódł. Do tego czapka beanie jeden z moich ulubionych europejskich marek, Daily Paper. Cieszę się, że można nabyć ich produkty w Polsce. Trochę trzeba było na to czekać.


Pod kurtką bluza. Niewiele ich u mnie w rozpinanej opcji. Chyba obecnie jedyna. Tym razem produkt adidasa z minimalistycznym brandingiem w postaci haftu. I tyle. Bardzo spokojnie i uniwersalnie. Spodnie także wielkim oznaczaniem nie grzeszą. Także haft niewielkich rozmiarów pojawia się na tylnej kieszeni. Joggery to produkt całkiem świeżej marki Kids&Adults. I tu warto się zatrzymać. K&A to polska marka, która postawiła na całkowitą świeżość pomysłu, oferując ciuchy zarówno dla dorosłych jak i ich pociech. Dzięki czemu, nie tylko rodzice mogą ubrać się fajnie, ale swoje pociechy także. Spokojnie nie musisz okazywać aktu urodzenia dziecka by móc zakupić coś. Ja jeszcze takiego nie posiadam, a spodnie noszą się doskonale. 


No i buty. Niedawno pisałem o nich trochę więcej o tu:


Teraz możecie zobaczyć jak Asics Gel-Lyte V w opcji "Jack Frost" prezentują się na nogach. Świetny but. Wraz z butami, które nabyłem w sneakerstudio.pl dostałem worek na plecy. Fajny gift. Zawsze to milej się wspomina taki deal. 


Zdjęcia: Michal502

Outfit:
czapka - Daily Paper - link
kurtka - Backyard Cartel - link
bluza - adidas - link
spodnie - Kids&Adults - link
buty - Asics - link
skarpety - The Hundreds

.zulu kuki


0 komentarze:

Publikowanie komentarza