#OOTD - Warsaw Streets

Zapowiedź w moim stylu.Można tak to nazwać rozkładając na czynniki. Zdjęcia, które dziś prezentuję są efektem pracy z Piotrem Książkiem, twórcą projektu Warsaw Streets. Sesja ta jest jedną z zapowiedzi nowego projektu, który ujrzy światło dzienne ostatniego dnia stycznia. Sam się o tym przekonasz odwiedzając stronę www.warsawstreets.pl
Lecz zapowiedź ta musiała być w moim stylu, gdyż jest to klasyczne #OOTD i mój styl. A dziś to mocne połączenie wyrazów "moje" i "klasyczne". Zacznijmy od tej drugiej grupy, na którą składają się takie elementy stylizacji jak nieśmiertelna 5panelówka Supreme. Mimo, że czapka z daszkiem to mało zimowa opcja, ten panel w jakimś stopniu ratuje sytuację, gdyż wykonany jest z ciepłego tweedu. Ostatnio 5panel to moje ulubione nakrycie głowy, więc pewnie będzie ich coraz więcej.


Drugim klasykiem jest tu plecak marki Herschel Supply i bardzo podróżniczy plecak Little America. W sumie model ten spokojnie mógłby być synonimem słowa podróż, bo jego kształt i rozwiązania z niczym innym mi się nie kojarzy. Trzeci klasyk to czarne Timberlandy 6 Inch.
Grupa "moje" to dwa produkty, pod którymi się podpisuję. Pierwszy z nich to czarny crewneck z białym logotypem Social Animalz. Drugi element to zaprojektowane przeze mnie spodnie "zulu pants", o których możesz przeczytać więcej tu:
Zdjęcia: Piotr Książek

outfit:

czapka - Supreme
bluza - Social Animalz
spodnie - zulu pants
plecak - Herschel Supply
buty - Timberland

Pamiętaj o www.warsawstreets.pl

.zulu kuki
0 komentarze:

Publikowanie komentarza