Okładkę nowego kawałka Drake'a zaprojektował Polak.

O utwór "Summer Sixteen" chodzi.


Rzadko tu traktuję o muzyce i to wyjątkiem wielkim nie będzie. Szczególnie jeśli chodzi o Drake'a. Posłuchać mogę, źle nie jest, no chyba że mowa o posłuchaniu na żywo. Open'er mnie utwierdził w przekonaniu, że to awykonalne słuchać Drake'a na żywo i czerpać z tego przyjemność. Nieważnie. Nie o to chodzi. 


Chodzi natomiast o sam utwór Summer Sixteen. Otóż grafika towarzysząca temu utworowi, przedstawiająca szóstkę, bądź też dłoń z palcami złożonymi w taki sposób oraz oko i nazwę utworu, została zaprojektowana przez polskiego grafika, Filipa Pągowskiego. Charakterystyczny styl artysty nadaje pracy mistycznego charakteru, poprzez wieloznaczność zamieszczonych symboli. 

Lecz okładka ta to nie pierwsza praca Filipa, z tak ogromnym zasięgiem. Jest on twórcą kultowego logotypu linii PLAY, japońskiej marki Comme des Garcons oraz wielu grafik dla tej marki. To właśnie dzięki temu "polskiemu akcentowi" PLAY jest mi tak bliskie i tym bardziej jaram się, że kolejna praca Filipa Pągowskiego dotrze do milionów ludzi na całym świecie. 

.zulu kuki0 komentarze:

Publikowanie komentarza