Buty nomadów wersja 2.0 - recenzja adidas NMD R1 Pack 2

Koczowniczy styl miejski w nowej odsłonie.Jak zauważyliście zapewne, od jakiegoś czasu na moim blogu pojawia się coraz więcej recenzji butów. Częściej tych, które nabyłem jakiś czas po premierze, ale także udało się zaprezentować Wam projekt chwilę przed jego pojawieniem się w sklepach. Mowa tu o adidas Tubular Doom:


Nie zatrzymuję się i ponownie dostarczam Wam ekskluzywny przedsmak. Tym razem na pulpicie mam but, który pod koniec poprzedniego roku zrobił ogrom zamieszania i od razu stał się jednym z moich ulubionych. adidad NMD czyli nomad, koczownik miejski po sukcesie pierwszej odsłony (link), prezentuje swoją drugą wersję. 


Numer dwa jest po części bardziej stonowany, ze względu na to, że w odróżnieniu od pierwszej wersji został całkowicie zamknięty w monochromatycznej czerni i bieli. Charakterystyczne blokowe elementy wystające z midsole, zostały pozbawione swoich żywych czerwonych i niebieskich kolorów, na rzecz głębokiej czerni. Z drugiej strony jednak cholewka buta jest znacznie bardziej "ekstrawagancka" niż pierwsza, całkowicie czarna odsłona. Tak jak i wcześniej, but został wykonany z Primeknit, lecz tym razem zostało to dziane w inny sposób, tworząc nieregularny pattern w czarno-białym kolorze. Niesamowicie się to prezentuje. Ten "kontrolowany chaos" sprawia, że nowa odsłona NMD staje zupełnie innym butem. Reszta elementów pozostała bez zmian. Gumowy element na zapiętku w połączeniu z długą taśmą ułatwiającą wkładnie buta, nadaje jego bryle jeszcze bardziej dynamicznego i sprytnego wyglądu.No i Boost - technologia, która przewróciła świat sneakerheadów do góry nogami. Dlaczego tak się stało? Przejdź się raz w butach, które niesie ta pianka, a zrozumiesz. 
Zdjęcia wykonałem klasycznie z Michałem o numerze 502. Ale tego chyba nie muszę już Wam mówić. To taka oczywistość.

Co do dostępności buta, premiera przewidziana jest na 30 stycznia 2016. Czy w Polsce da się go nabyć? Dać się da. W tym celu należy udać się do Warszawy i odwiedzić sklep WS2. Lub polować na buta, na stonie adidas.pl.

Poniżej reszta zdjęć.

.zulu kuki


0 komentarze:

Publikowanie komentarza