adidas Superstar Camo Dots by zulu kuki x Obuwnik [custom]

Od projektu graficznego do prawdziwych butów na nogach. Co prawda "rok Superstara" został zamknięty wraz z końcem 2015, ale był wystarczająco mocny, by zmotywować mnie do zrobienia czegoś w tym kierunku. Pierwszym krokiem, było przedstawienie jak wyglądałby "ten rok" gdyby zależało to ode mnie:


Trochę mnie wtedy poniosło i stworzyłem sporo tych projektów. Postanowiłem, że jeden z nich, ten który mi osobiście podoba się najbardziej, spróbuję zrealizować. Widząc publikacje prac Obuwnika u Kolekcjonera Butów, uznałem że to właśnie do nich warto się odezwać. 


Tak więc wysłałem swoje klasyczne, czarne Superstary wraz z projektem "camo dots". Takie inne spojrzenie zarówno na kultowy motyw krop polka dots, jak i motyw militarny. Obuwnik zabrał się za projekt, a ja czekałem niecierpliwie. 


Buty mają trochę zagięć, gdyż nie kupowałem specjalnie pod to nowych butów, wysłałem te, w których wcześniej sporo chodziłem. Ale to nic! Obuwnik stanął na wysokości zadania i ogarnął to dobrze. Domyślałem się, że pomalowanie czarnego wnętrzna buta, będzie trudne, ale dzięki temu wyszedł całkiem ciekawy, pomarańczowy melanżowy kolor. Poza zmianą kolorystyczną postanowiłem wprowadzić kolejny zabieg zmieniający oblicze klasycznego Superstara. Wyciągnąłem klasyczne płaski sznurówki, by ich miejsce zajęła pomarańczowa gumka i czarny stoper. Tak, mam jazdę na ten element. 


I oto jest. Mój własny adidas Superstar. Dzięki wielkie dla Obuwnika za ogarnięcie tematu!

Obuwnik w internecie:

.zulu kuki


0 komentarze:

Publikowanie komentarza