Y-3 Qasa x Nike Air Huarache by zulu kuki

Wyobraźnia jedyna granica.
Po wykonaniu mojej pierwszej graficznej wersji butów adidas Superstar (link) oraz kilku własnych kolorystykach pod Yeezy 350 Boost (link), zacząłem rozymślać o kolejnym bucie. Z racji, że planowałem zakup Nike Air Huarache, zaplanowałem, że będzie to kolejna baza, której dodam kilka CW by zulu kuki. Tak w ramach treningu Illustratora i fascynacji butami sportowymi. Zanim zdążyłem się za to zabrać w sieci pojawiły się dokładniejsze zdjęcia nowych butów ze stajni Y-3, a wśród nich białe Qasa High. Wtedy zacząłem rozymślać czy może nie zrobić jednak kilku kolorystyk tego buta. Ostatecznie z sympatii do obu, zacząłem rozkminiać już nie tyle "co by było gdyby pojawiła się taka i taka kolorystyka", ale bardziej "a gdyby tak połączyć te dwa projekty w jeden".  Zaczęło się od szkicu.
Nie czuję się wybitnie w rysunku, ale lubię to robić. Nigdy jednak nie skupiałem się maksymalnie na detalach. Głównie to przelanie myśli na papier, nadaje jej kształtu. Tak by o nim nie zapomnieć. Następny krok to Illustrator. W tym programie też nie czuję się mocny, bo w sumie zaczynam go szturchać, ale tego typu zabawy to idealny trening. 


Na początek tej zabawy wybrałem dwie kolorystyki. Pierwsza z nich to full czarna opcja. Tzw. "Triple Black". Wydaje mi się, że zarówno Qasa jak i Huarache to jedne z najbardziej popularnych butów, w tej czarno-czarno-czarnej kolorystyce. 
Druga kolorystyka także bardzo podstawowa, bo biała. Tu zainspirował mnie wychodzący niebawem Y-3 Qasa w całkowicie białej odsłonie. Białe Huarache także wyglądają świetnie. Więc białe połączenie także byłoby czymś fajnym.

Kto wie... gdyby Yohji Yamamoto współpracował z Nike, a nie adidasem, to może takie projekty, były by rzeczywistością. 

Wkrótce może stworzę więcej opcji kolorystycznych. Może. Jeśli nie uznam, że lepiej zabrać się za jeszcze innego kapcia. Więc jak to się pisze zazwyczaj STAY TUNED.

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza