Ponownie pracowałem jako stylista przy sesji marki Cropp.

Tym razem kolekcja Cropp x Star Wars.


fot. Bartek Wieczorek

To nie pierwsza sesja marki Cropp, przy której miałem przyjemność pracować jako stylista. Poprzednio była to kolekcja taneczna, a przeczytać o projekcie możesz tu:

http://www.zulukuki.com/2015/05/zrobiem-to-z-ylon-cropp-boombox-kids.html


Tematem przewodnim projektu jest kolaboracja z filmem Star Wars, którego najnowsza część "The Force Awakens" pojawi się w polskich kinach już 18 grudnia. Stąd też ta kolekcja.

Zanim przejdę dalej uprzędzę wszystkich dzięciołów chcących napisać, że Cropp podrobił Gwiezdne Wojny. Świat licencji filmów, bajek i innych działa tak samo w przypadku wszystkich marek, które coś z tematem robią, np. Stance, adidas czy LRG. Więc se znajdź inne argumenty, albo zamknij mordę.

Ale ja dziś nie o ciuchach, a o robocie. Tak więc poproszono mnie ponownie, bym podziałał stylizacyjnie z męską stroną mocy. Temat układania stylizacji i pracy na planie zdjęciowym fajny, więc chętnie się łapię takich "jobów". Typów było czterech, w tym główny model i trzech statystów. Głównym modelem w sesji był Adam Wietrzyński z Panda Models, a główną modelką Paula Bulczyńska z Gaga Models. Zdjęcia wykonał Bartek Wieczorek
Co do samego kierunku zdjęć, to nie było misji, by odwzorowywać kosmiczny klimat z filmu. Wręcz przeciwnie, co bardzo mnie ucieszyło. Tematem za to byli młodzi ludzie spędzający razem czas na zajawie. Wszystko to wykonane aparatem analogowym, dzięki czemu zdjęcia mają niesamowity klimat, niczym zajawkowe pamiątki z dawnych lat. Łap kilka moich zdjęć, które wykonałem backstage'owo gdzieś pomiędzy przygotowywaniem kolejnych setów dla modeli, a... przygotowaniem kolejnych setów dla modeli.W ekipie modeli męskich pojawił się także Przemek Hippler, niesamowity talent, którego wyczyny miałem przyjemność podziwiać i dokumentować w trakcie Vans Shop Riot (link). Więc tymbardziej miło, że była okazja by się spotkać i pogadać. Kolekcja Cropp x Star Wars wisi już w salonach marki. Poniżej kilka zdjęć Bartka Wieczorka. Jaram się, mówiąc krótko. Fajnie jest móc przyglądać się procesowi tworzenia takich ludzi jak Bartek. Reszta fot w kanałach społecznościowych marki.PS. Sesja zrealizowana została 2 października, a od tamtego czasu Paulę, środowisko streetwearowe mogło zobaczyć chociażby w dwóch artykułach na Highsnobiety, czy edytorialach Visual Magazine. Tak tylko mówię.

.zulu kuki
0 komentarze:

Publikowanie komentarza