Polska premiera butów adidas NMD w WSS - relacja

9 grudnia przywitał je Nowy Jork. Dziś (12.12) przywitał je cały świat. W tym wielkim dla marki wydarzeniu nie zabrakło także i Polski. Zaproszonych gości przywitano w Warsaw Sneaker Store, by jako pierwsi poznali but. W tym ja i 502.


O samych butach adidas NMD pisałem dla Was chwilę po tym, gdy świat ujrzał je po raz pierwszy:


W sobotę 12 grudnia, na zaproszenie marki adidas, wybyliśmy do Stolicy, by jako jedni z nielicznych pierwsi zobaczyć najważniejszy projekt marki, jaki przygotowała w tym roku. Szczerze? Na żywo but ten urywa dupę. Jest mega lekki i jak Ultraboost, na którego podeszwie jest posadzony, jest butem technicznym, ten jest ultra wygodnym butem miejskim. Jak to zostało powiedziane w trakcie prezentacji „jest idealnym butem dla miejskich nomadów”. Ktoś wypowiadający te słowa nieświadomie zapowiedział niedaleką przyszłość. Ale o tym zaraz. 
Na samym wydarzeniu pojawiło się wiele postaci związanych z sneakerową grą, modą i innymi zajawkami. Wielu z nich to moi znajomi, więc impreza odbyła się w mega fajnym klimacie. Samej prezentacji towarzyszyły dobre dźwięki oraz adidasowe piwko, stworzone specjalnie przez Ale Browar, który do tej pory kojarzył mi się głównie z barberowymi eventami. 
Poza gablotami z NMD, widniały także trzy, w których znajdowały się inspiracje do stworzenia tego buta. Co ciekawe Polska jest jednym z nielicznych miejsc (jak nie jedynym), gdzie udało się zorganizować te kultowe, ale także i wiekowe pary butów. 

No i najważniejsze. Przynajmniej dla mnie (haha). Każdy na wejściu otrzymywał brelok z numerkiem. W trakcie wydarzenia odbyło się 5 losowań, które wyłaniały szczęśliwców, wygrywających buty adidas NMD. I los tak chciał, że w trakcie ostatniego losowania padło na numer 31, który należał do mnie. Także jako jeden z pierwszych ludków w naszym kraju posiadam tego buta. Całkiem spoko. No dobra, rozpierdol.
Łap foty, które natrzaskał niezawodny Michal502.

.zulu kuki


0 komentarze:

Publikowanie komentarza