Nike Air Huarache - wybieram Cię!

Jeden z "żywszych" modeli tego roku już u mnie.
W sumie od początku 2015 planowałem je kupić. Ale jakoś perspektywa "Triple Black" do mnie nie przemawiała widząc tylu prawie Street Goth'ów w tych butach. Podrużując po Europie zaskoczyła mnie ich ogromna ilość na ulicach. Szczególnie w Londynie. Nie tylko czarnych. Nike wiedziało co robi wskrzeszając but, który pierwszy raz ujrzał światło dzienne w 1991 roku. Dobry rocznik. 

"Właściwa" kolorystyka pojawiła się dopiergo niedawno, gdy pewnego dnia przeglądałem Hypebeast. Magczine połączenie czerni z piaskowym beżem, łamie w pewien sposób ten sportowy klimat buta. Z racji, że wiele fajnych rzeczy omija nasz kraj, nie zakładałem dostępności tego modelu szukając innego 1 z 10 (link) do zakupienia.
Wtedy Kolekcjoner Butów mnie poinformował, że te buty są w Polsce i to w spoko cenie. Nie wierzyłem, gdy mi powiedział że dorwę je w Urban City. Rzadko robiłem tam zakupy przekonany, że jest tam niewiele rzeczy trafiających w me gusta. Gdy dowiedziałem się, że te Hua są tam dostępne, zdziwiłem się jak wiele innych mocnych kicksów tam mają. Ale skupmy się na tym, najlepszym.

Czym jest Nike Air Huarache? Kolejnym sukcesem jednego z najsłynniejszych projektantów butów w historii, Tinkera Hatfileda. Bardzo lekki but, którego cholewka stworzona jest z połączenia tkaniny, syntetycznej skóry oraz neoprenu. Dzięki temu jest to wygodny i bardzo wytrzymały. Do tego piankowy midsole z Phylonu oraz gumowa podeszwa ze specjalnie rozmieszczonymi poduszkami. No i ten charakterystyczny dla tego buta, gumowy pasek. 
Wcześniej w tym roku zakupiłem Nike Huarache NM, gdy ledwo co wylądowały na sklepowych pułkach. Niesamowicie wygodny but. Ale klasyczne Hua... wydaje mi się, że są jeszcze bardziej wygodne. I jak wielkim fanem Nike nie jestem, ten but szczególnie trafia w me gusta. Najbardziej właśnie w kolorystyce "desert camo".

Zdecydowanie jeden z lepszych zakupów w tym roku.
Dorwiesz je jeszcze w UrbanCity. I to chyba najtaniej w naszym kraju:
urbancity.pl/buty-nike-nike-air-huarache-run

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza